Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Abu Dhabi Tour
2017
(2.UWT)
United Arab Emirates / 23 Otsaila - 26 Otsaila
Edition: 3 (672.0 Km)
Winner:
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Rui Alberto Faria Da Costa
POR
Tweets by @uae_tour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Yas Marina
-
Yas Marina
26 Otsaila
/ 143.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:03:06
EWAN Caleb
Laisterketako Liderra
:
15:42:21
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Laisterketa moeta
:
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWAN Caleb
ORS
03:03:06
2.
CAVENDISH Mark
DDD
00:00:00
3.
GREIPEL André
LTS
00:00:00
4.
BONIFAZIO Niccolo
TBM
00:00:00
5.
PELUCCHI Matteo
BOH
00:00:00
6.
KLUGE Roger
ORS
00:00:00
7.
ALAPHILIPPE Julian
EQS
00:00:00
8.
PORSEV Alexander
GAZ
00:00:00
9.
REIJNEN Kiel
TFS
00:00:00
10.
ZABEL Rick
KAT
00:00:00
11.
GROSU Eduard Michael
NIP
00:00:00
12.
CONSONNI Simone
UAD
00:00:00
13.
GUARDINI Andrea
UAD
00:00:00
14.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
00:00:00
15.
FRANK Mathias
ALM
00:00:00
16.
BAUER Jack
EQS
00:00:00
17.
BATTAGLIN Enrico
TLJ
00:00:00
18.
VALLS FERRI Rafael
LTS
00:00:00
19.
MAJKA Rafal
BOH
00:00:00
20.
SELIG Rüdiger
BOH
00:00:00
14
Erretiratzeak
18.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
31.
PIRAZZI Stefano
BAR
DNF
32.
ANDREETTA Simone
BAR
DNF
36.
TONELLI Alessandro
BAR
DNF
37.
WACKERMANN Luca
BAR
DNF
67.
SVESHNIKOV Kirill
GAZ
DNF
91.
ARREDONDO MORENO Julian
NIP
DNF
97.
KUBOKI Kazushige
NIP
DNF
122.
ANTON HERNANDEZ Igor
DDD
DNF
152.
CLANCY Stephen
TNN
DNF
155.
VALOGNES Quentin
TNN
DNF
162.
BAUHAUS Phil
SUN
DNS
193.
DURASEK Kristijan
UAD
DNF
197.
SWIFT Ben
UAD
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika