Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2017
(2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 Apirila - 6 Apirila
(944.8 Km)
Winner:
GIDICH Yevgeniy
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Yevgeniy Gidich
KAZ
Tweets by @tour_2018
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Phitsanulok
-
Uttaradit
3 Apirila
/ 111.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:23:30
ABERASTURI IZAGA Jon
Laisterketako Liderra
:
10:52:43
GIDICH Yevgeniy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ABERASTURI IZAGA Jon
UKO
02:23:30
2.
SALEH Mohd Harrif
NMAS
00:00:00
3.
SEO Joonyong
KSP
00:00:00
4.
SANIKWATHI Thanawut
TCC
00:00:00
5.
NGUYEN Thanh Tam
NVIE
00:00:00
6.
EVANS Brad
DPV
00:00:00
7.
GIDICH Yevgeniy
VAM
00:00:00
8.
KIMURA Keisuke
SMN
00:00:00
9.
MIZUTANI Kakeru
SMN
00:00:00
10.
ZHAO Jing Biao
HEN
00:00:00
11.
OKAMOTO Hayato
AIS
00:00:00
12.
ASTAFYEV Stepan
VAM
00:00:00
13.
MA Guangtong
HEN
00:00:00
14.
OTHMAN Afiq Huznie
IAC
00:00:00
15.
WATANABE Shotaro
AIS
00:00:00
16.
FELIPE Marcelo
7RP
00:00:00
17.
LIU Jianpeng
HEN
00:00:00
18.
KUBOKI Kazushige
NIP
00:00:00
19.
HSU Hsuan Ping
NTPE
00:00:00
20.
KIM Daeyeon
KSP
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika