Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2018
(2.1)
Spain / 20 Apirila - 22 Apirila
Edition: 33 (526.3 Km)
Winner:
PLAZA MOLINA Ruben
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ruben Plaza Molina
ESP
Tweets by @VueltaCyL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Segovia
-
Ávila
22 Apirila
/ 165.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:34
PLAZA MOLINA Ruben
Laisterketako Liderra
:
12:51:07
PLAZA MOLINA Ruben
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PLAZA MOLINA Ruben
ICA
04:01:34
2.
PRADES REVERTE Eduard
EUS
04:02:20
3.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
04:02:20
4.
JOYCE Colin
RLY
04:02:23
5.
GONZALEZ Mario
STA
04:02:25
6.
RUBIO HERNANDEZ Diego
BBH
04:02:25
7.
MESTRE Daniel
EFP
04:02:25
8.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
04:02:25
9.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
04:02:28
10.
FIGUEIREDO Federico
STA
04:02:28
11.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
MZN
04:02:28
12.
SILVA Joaquim
CJR
04:02:32
13.
ALARCON GARCIA Raul
W52
04:02:33
14.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
04:02:33
15.
VERMEULEN Alexey
IPC
04:02:33
16.
DUARTE AREVALO Fabio Andres
MZN
04:02:33
17.
SERRANO Gonzalo
CJR
04:02:33
18.
EVTUSHENKO Alexander
LOK
04:02:33
19.
ANDERSON Ryan
RLY
04:02:33
20.
OYOLA OYOLA Robigzon Leandro
MED
04:02:33
10
Erretiratzeak
5.
CASTRILLO ZAPATER Jaime
MOV
DNF
7.
SÜTTERLIN Jasha
MOV
DNF
24.
MAMYKIN Matvei
BBH
DNF
51.
SMUKULIS Gatis
DMP
DNF
77.
ANTHONY Jesse
RLY
DNF
101.
PUJOL MUNOZ Oscar
UKO
DNF
172.
TORRES BARCELO Albert
DCT
DNF
175.
SARABIA DIAZ Ignacio
DCT
DNF
176.
CUETO MONTERO Juan José
DCT
DNF
177.
ELORZA PAGALDAI Mikel
DCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika