Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Arctic Race of Norway
2017
(2.HC)
Norway / 10 Abuztua - 13 Abuztua
Edition: 5 (687.0 Km)
Winner:
TEUNS Dylan
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Dylan Teuns
BEL
Tweets by @arcticraceofN
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LEKNESSUND Andreas
2021
HERMANS Ben
2019
LUTSENKO Alexey
2018
CHERNETSKII Sergei
2017
TEUNS Dylan
2016
MOSCON Gianni
2015
TAARAMAE Rein
2014
KRUIJSWIJK Steven
2013
HUSHOVD Thor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Lingseidet (Lyngen Alps)
-
Finnvikdalen (Tromsø)
12 Abuztua
/ 185.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:19:05
JENSEN August
Laisterketako Liderra
:
12:09:22
TEUNS Dylan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JENSEN August
TCO
04:19:05
2.
TEUNS Dylan
BMC
00:00:00
3.
GODON Dorian
COF
00:00:00
4.
KREDER Michel
AQB
00:00:00
5.
LIETAER Eliot
SVB
00:00:00
6.
PACHER Quentin
DMP
00:00:00
7.
TAARAMAE Rein
KAT
00:00:04
8.
NILSEN HOEM Bjørn Tore
TJI
00:00:04
9.
HAGEN Carl Fredrik
TJI
00:00:04
10.
KACZMAREK Jakub
CCC
00:00:04
11.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
DDD
00:00:04
12.
DE GENDT Aimé
SVB
00:00:04
13.
BYSTROM Sven Erik
KAT
00:00:10
14.
CLAEYS Dimitri
COF
00:00:10
15.
LUNKE Sindre Skjøstad
SUN
00:00:10
16.
KOCH Jonas
CCC
00:00:10
17.
KRISTOFF Alexander
KAT
00:00:10
18.
SAVITSKY Ivan
GAZ
00:00:16
19.
O'CONNOR Ben Alexander
DDD
00:00:16
20.
WAEYTENS Zico
SUN
00:00:16
8
Erretiratzeak
5.
MORKOV Michael
KAT
DNF
93.
HAGEN Krister
TCO
DNS
103.
BOU COMPANY Joan
NIP
DNF
123.
DHAENE Brecht
WGG
DNS
124.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNS
126.
STENUIT Robin
WGG
DNF
153.
ARISTI GARDOKI Mikel
DMP
DNF
181.
PORSEV Alexander
GAZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika