Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini
2018
(2.2)
(Giro della Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini)
Italy / 7 Iraila - 9 Iraila
Edition: 25 (257.6 Km)
Winner:
PALADIN Soraya
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Soraya Paladin
ITA
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1995
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2021
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2019
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2018
PALADIN Soraya
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2015
JASINSKA Malgorzta
2014
OLDS Shelley
2013
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2012
JASINSKA Malgorzta
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Etapa 2 >
Lucca
-
Capannori
9 Iraila
/ 121.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:15:12
PALADIN Soraya
Laisterketako Liderra
:
06:36:48
PALADIN Soraya
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PALADIN Soraya
ALE
03:15:12
2.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
03:15:40
3.
FRANCHI Elena
CZF
03:15:56
4.
RIABCHENKO Tetyana
NUKR
03:15:56
5.
SHEKEL Olga
MIC
03:16:46
6.
BERTIZZOLO Sofia
ASA
03:16:46
7.
LELEIVYTE Rasa
VAI
03:16:46
8.
WRIGHT Sophie
CBT
03:16:46
9.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
03:16:46
10.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
03:16:46
11.
POTOKINA Anna
SER
03:16:46
12.
MERINO CORTAZAR Eider
03:16:46
13.
KOPPENBURG Clara
CBT
03:16:46
14.
KLIMOVA Diana
NRUS
03:16:53
15.
ROSSATO Beatrice
TOP
03:17:00
16.
PITEL Edwige
03:17:00
17.
PIRRONE Elena
ASA
03:17:00
18.
VYSOTSKA Yevgenia
MIC
03:17:00
19.
PALADIN Asja
VAL
03:17:00
20.
SHARGA Olena
NUKR
03:18:02
59
Erretiratzeak
2.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
CBT
DNF
10.
CASASOLA Sara
SER
DNF
11.
DEBESAY Mosana
SER
DNF
14.
NOVIKOVA Olena
SER
DNF
18.
BULLERI Alessia
VAI
DNF
19.
DE RANIERI Lisa
VAI
DNF
24.
STEPANOVA Daria
NRUS
DNF
25.
CHIRKOVA Sofia
NRUS
DNF
27.
GONCHAROVA Alexandra
NRUS
DNF
34.
TREVISI Anna
ALE
DNF
37.
FEDER Lea
ESTU
DNF
38.
HESS Jana
ESTU
DNF
40.
WERNER Luisa Sophie
ESTU
DNF
41.
WOLL Maria
ESTU
DNF
46.
MAGNETTO ALLIETTA Daniela
CZF
DNF
47.
MEUCCI Claudia
CZF
DNF
48.
CILENTI Sofia
CZF
DNF
50.
KARASIEWICZ Karolina
DNF
64.
CARBONARI Anastasia
DNF
66.
COSENTINO Caris
DNF
67.
FRAIEGARI Giorgia
DNF
68.
REATI Vittoria
DNF
72.
DA RUI Miriana
DNF
74.
MICHIELETTO Giovanna
DNF
76.
VETTORELLO Giorgia
DNF
77.
ZANETTI Emanuela
DNF
86.
LEONARDI Elena
TOP
DNF
89.
PERINOVIC Maja
TOP
DNF
90.
QUAGLIOTTO Nadia
TOP
DNS
93.
FIDANZA Martina
SBT
DNS
95.
SILVESTRI Debora
SBT
DNF
96.
SONZOGNI Manuela
SBT
DNF
98.
GASPARINI Alice
SBT
DNF
99.
SULTANOVA Rinata
NKAZ
DNF
100.
SANAKBAYEVA Zhanerke
NKAZ
DNF
101.
GENELEVA Tatyana
NKAZ
DNF
108.
CATTERICK Georgia
ILU
DNF
111.
MILLARD Lexie
ILU
DNF
113.
GEPPI Leonora
MIC
DNF
117.
DAL MAGRO Alessia
MIC
DNF
121.
PRADERA BERNAL Jeidy
ASA
DNF
123.
ISKAKOVA Amiliya
ASA
DNF
127.
BRZEZNA Monika
DNF
133.
RYSZ Kaja
DNF
135.
HOCHMANN Lucie
TDP
DNF
137.
KOHOUTKOVA Katerina
TDP
DNF
140.
CETKOVSKA Ema
TDP
DNF
143.
VIGILIA Alessia
VAL
DNF
144.
CONSONNI Chiara
VAL
DNF
145.
PERSICO Silvia
VAL
DNF
150.
SANZ VAZ - ROMERO Ainara
DNF
154.
USABIAGA BALERDI Ana
DNF
156.
ELBUSTO ARTEAGA Ainara
BDM
DNF
157.
COLBORNE Henrietta
BDM
DNF
158.
GOROSTIZA ULLOA Aroa
BDM
DNF
160.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
BDM
DNF
165.
SESSI Arianna
ECHI
DNF
166.
FOLLONI Silvia
ECHI
DNF
168.
ØSTERBY Fie
ECHI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika