Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2018
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 13 Iraila - 18 Iraila
Edition: 16 (680.3 Km)
Winner:
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Katarzyna Niewiadoma
POL
Tweets by @tcfia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Chomérac
-
Privas
18 Iraila
/ 90.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:43:52
MAGNALDI Erica
Laisterketako Liderra
:
20:27:33
NIEWIADOMA Katarzyna
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MAGNALDI Erica
BPK
02:43:52
2.
DE VUYST Sofie
NBEL
02:43:52
3.
HAMMES Kathrin
NGER
02:43:55
4.
SHAPIRA Omer
NISR
02:43:57
5.
BUYSMAN Nina
NNED
02:43:57
6.
VAN DE VELDE Julie
NBEL
02:44:00
7.
LORVIK Ingrid
NNOR
02:44:00
8.
LLAMAS GARCIA Lorena
NESP
02:44:09
9.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
02:44:29
10.
VOLLERING Demi
ESWA
02:44:29
11.
WINDER Ruth
NUSA
02:44:29
12.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
02:44:29
13.
NILSSON Hanna
BTC
02:44:41
14.
HALL Katie
NUSA
02:45:01
15.
MERINO CORTAZAR Eider
NESP
02:45:02
16.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
02:45:02
17.
RICHIOUD Gréta
FDJ
02:45:13
18.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
NESP
02:45:16
19.
THOMAS Leah
NUSA
02:45:41
20.
CHAPMAN Brodie
TIB
02:45:44
5
Erretiratzeak
54.
WILES Tayler
NUSA
DNF
115.
ENSING Janneke
NNED
DNS
233.
KERN Spela
HCT
DNF
253.
KORVASOVÁ Tereza
TDP
DNS
275.
DREVILLE Annabelle
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika