Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
BeNe Ladies Tour
2018
(2.1)
Belgium / 19 Uztaila - 22 Uztaila
(361.2 Km)
Winner:
VOS Marianne
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Tweets by @belgium_tour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN DIJK Ellen
2021
KLEIN Lisa
2019
KLEIN Lisa
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
D'HOORE Jolien
2015
D'HOORE Jolien
2014
JOHANSSON Emma
Lehenagokoa
0
|
1
|
2a
|
2b
|
3
Etapa 3 >
Zelzate
-
Zelzate
22 Uztaila
/ 112.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:50:29
BASTIANELLI Marta
Laisterketako Liderra
:
09:06:41
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASTIANELLI Marta
ALE
02:50:29
2.
BALSAMO Elisa
VAL
00:00:00
3.
D'HOORE Jolien
NBEL
00:00:00
4.
WHITE Emma
RLW
00:00:00
5.
WIEBES Lorena
PHV
00:00:00
6.
FOURNIER Roxane
FDJ
00:00:00
7.
VOS Marianne
WAD
00:00:00
8.
ANDERSEN Susanne
HPU
00:00:00
9.
VAN 'T GELOOF Marjolein
LSL
00:00:00
10.
HANNES Kaat
EFLF
00:00:00
11.
WORRACK Trixi
CSR
00:00:00
12.
MALLING SIGGAARD Christina
NDEN
00:00:00
13.
KLEIN Lisa
CSR
00:00:00
14.
HANSON Lauretta
UHC
00:00:00
15.
VAN VELZEN Bryony
DVE
00:00:00
16.
MUSTONEN LICHAN Sara
EXP
00:00:00
17.
VAN DER MEER Janine
HCT
00:00:00
18.
DEMEY Valerie
LSL
00:00:00
19.
NGUYEN Thi That
00:00:00
20.
VAN LOY Ellen
NBEL
00:00:00
22
Erretiratzeak
34.
VEKEMANS Anisha
ALE
DNF
41.
KOPECKY Lotte
LSL
DNF
94.
BAKKER Manon
EXP
DNF
105.
DE BAAT Kim
DVE
DNF
126.
UMUTZHANOVA Makhabbat
ASA
DNF
144.
MAINE Katherine
RLW
DNF
152.
SCHWEINBERGER Christina
HCT
DNF
176.
PATIŅO BEDOYA Paula Andrea
DNF
181.
MATHIESEN Pernille
NDEN
DNF
183.
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
NDEN
DNF
184.
VILMANN Marie
NDEN
DNF
204.
MICHIELSEN-STEVENS Sarah
ESPM
DNF
206.
CLAUS Marjon
ESPM
DNF
213.
VRANKEN Chayenne
EICT
DNF
222.
EVANS Alicia
EAWC
DNF
224.
RUUD Kirsti
EAWC
DNF
244.
MEERTENS Lone
EKRE
DNF
251.
FON Martine
EEQU
DNF
254.
VERTENTEN Soetkin
EEQU
DNF
262.
ACCOE Joyce
EHOZ
DNF
271.
TER BEEK Linda
EDJR
DNF
276.
VAN DER STELT Dominique
EDJR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika