Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
OVO Energy Tour of Britain
2019
(2.HC)
(Tour of Britain)
United Kingdom / 7 Iraila - 14 Iraila
Edition: 16 (1267.0 Km)
Winner:
VAN DER POEL Mathieu
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mathieu Van Der Poel
NED
Tweets by @tourofbritain
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SERRANO Gonzalo
2021
VAN AERT Wout
2019
VAN DER POEL Mathieu
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
BOOM Lars
2016
CUMMINGS Stephen
2015
BOASSON HAGEN Edvald
2014
VAN BAARLE Dylan
2013
WIGGINS Bradley
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 7 >
Warwick
-
Burton Dassett Country Park
13 Iraila
/ 188.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:07:49
VAN DER POEL Mathieu
Laisterketako Liderra
:
25:58:25
VAN DER POEL Mathieu
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DER POEL Mathieu
COC
04:07:49
2.
TRENTIN Matteo
MTS
00:00:01
3.
CLARKE Simon
EF1
00:00:03
4.
CIMOLAI Davide
ICA
00:00:03
5.
BENOOT Tiesj
LTS
00:00:03
6.
DE BUYST Jasper
LTS
00:00:03
7.
MOSCON Gianni
INS
00:00:05
8.
MEURISSE Xandro
WGG
00:00:05
9.
SPRENGERS Thomas
SVB
00:00:05
10.
JANSEN Amund Grøndahl
TJV
00:00:05
11.
SIVAKOV Pavel
INS
00:00:05
12.
HAMILTON Chris
SUN
00:00:05
13.
KAMP EGESTED Alexander
RIW
00:00:05
14.
TEUNISSEN Mike
TJV
00:00:05
15.
WARBASSE Larry
ALM
00:00:05
16.
CHEREL Mickaël
ALM
00:00:05
17.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
MOV
00:00:05
18.
HOLMES Matthew
MGT
00:00:05
19.
WILLEMS Thimo
SVB
00:00:05
20.
GOLDSTEIN Omer
ICA
00:00:11
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika