Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Norway
2019
(2.HC)
Norway / 28 Maiatza - 2 Ekaina
Edition: 21 (1080.5 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @tourofnorway
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
HAYTER Ethan
2019
KRISTOFF Alexander
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
BOASSON HAGEN Edvald
2016
WEENING Pieter
2015
HANSEN Jesper
2014
PATERSKI Maciej
2013
BOASSON HAGEN Edvald
2012
BOASSON HAGEN Edvald
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Lyngdal
-
Kristiansand
30 Maiatza
/ 180.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:25:47
BOASSON HAGEN Edvald
Laisterketako Liderra
:
12:30:03
BOASSON HAGEN Edvald
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOASSON HAGEN Edvald
TDD
04:25:47
2.
NIEUWENHUIS Joris
SUN
04:25:49
3.
KRISTOFF Alexander
UAD
04:25:50
4.
BOL Cees
SUN
04:25:50
5.
KIRSCH Alex
TFS
04:25:50
6.
MARTINELLI Davide
DQT
04:25:50
7.
MEZGEC Luka
MTS
04:25:50
8.
VAN ASBROECK Tom
ICA
04:25:50
9.
HALVORSEN Kristoffer
INS
04:25:50
10.
HIRSCHI Marc
SUN
04:25:50
11.
NAESEN Lawrence
LTS
04:25:50
12.
MENTEN Milan
SVB
04:25:50
13.
LAMPAERT Yves
DQT
04:25:50
14.
SCULLY Thomas
EF1
04:25:50
15.
TRONDSEN Trond Hakon
TCO
04:25:50
16.
LAMBRECHT Bjorg
LTS
04:25:50
17.
SWIFT Connor
PCB
04:25:50
18.
VANMARCKE Sep
EF1
04:25:50
19.
WELLENS Tim
LTS
04:25:50
20.
SWIFT Ben
INS
04:25:50
3
Erretiratzeak
156.
BOOM Lars
ROC
DNF
173.
MOINARD Amaël
PCB
DNF
194.
ROEINAAS Fridtjof
JFN
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika