Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro dell'Appennino
2019
(1.1)
(Giro dell´Appennino)
Italy / 28 Apirila
Edition: 80 (198.7 Km)
Winner:
CATTANEO Mattia
2018
2020
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mattia Cattaneo
ITA
Tweets by @giroappennino
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MEINTJES Louis
2021
HERMANS Ben
2020
HAYTER Ethan
2019
CATTANEO Mattia
2018
CICCONE Giulio
2017
CELANO Danilo
2016
FIRSANOV Serguei
2015
FRAILE MATARRANZ Omar
2014
COLBRELLI Sonny
2013
MUCELLI Davide
Serraville
-
Genova
28 Apirila
/ 198.70 kilometer / Hasiera: 11:40 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
04:40:51
CATTANEO Mattia
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CATTANEO Mattia
ANS
04:40:51
2.
MASNADA Fausto
ANS
04:41:16
3.
RAVANELLI Simone
BIC
04:41:16
4.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
04:41:16
5.
ZURLO Federico
GTV
04:41:40
6.
CANOLA Marco
NIP
04:41:40
7.
SHILOV Sergey
GAZ
04:41:40
8.
VENDRAME Andrea
ANS
04:41:40
9.
GAVAZZI Francesco
ANS
04:41:40
10.
VELASCO Simone
THR
04:41:40
11.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
04:41:40
12.
BAGIOLI Andrea
CPK
04:41:40
13.
GABBURO Davide
THR
04:41:40
14.
ALEOTTI Giovanni
CTF
04:41:40
15.
BATTISTELLA Samuele
NITA
04:41:40
16.
BARBIN Enrico
BRD
04:41:40
17.
RABITSCH Stephan
RSW
04:41:40
18.
FINETTO Mauro
NITA
04:41:40
19.
CELANO Danilo
AMO
04:41:40
20.
FICARA Pierpaolo
AMO
04:41:40
60
Erretiratzeak
1.
CARBONI Giovanni
BRD
DNF
6.
ORSINI Umberto
BRD
DNF
13.
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo
ANS
DNF
31.
AMEZQUETA MORENO Julen
CJR
DNF
32.
GONZALEZ ARRIBAS David
CJR
DNF
41.
BAGUES KALPARSORO Aritz
EUS
DNF
43.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUS
DNF
44.
UDONDO SANTAMARIA Gotzon
EUS
DNF
46.
SAMITIER SAMITIER Sergio
EUS
DNF
71.
ACOSTA OSPINA Ruben Dario
NIP
DNF
72.
BAGIOLI Nicola
NIP
DNF
76.
OSORIO CARVAJAL Alejandro
NIP
DNF
81.
BONGIORNO Francesco Manuel
THR
DNF
83.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
THR
DNF
86.
VISCONTI Giovanni
THR
DNF
92.
BELLIA Matteo
BIC
DNF
96.
PEDRETTI Giovanni
BIC
DNF
102.
DOBRE Vlad-Nicolae
GTV
DNF
103.
JITARU Ciprian
GTV
DNF
105.
STERBINI Simone
GTV
DNF
106.
VULCAN Denis-Marian
GTV
DNF
111.
DOMIN Krzysztof
SAN
DNF
114.
BONIFAZIO Leonardo
SAN
DNF
115.
MAZZUCCO Fabio
SAN
DNF
122.
PIERANTOZZI Lucio
CPK
DNF
123.
DOUBLE Paul
CPK
DNF
124.
DURANTI Jalel
CPK
DNF
127.
HOLEC Richard
CPK
DNF
137.
PARISINI Nicolo
BHP
DNF
141.
BAJC Andi
RSW
DNF
142.
BRKIC Benjamin
RSW
DNF
143.
WOLLENBERG Tim
RSW
DNF
145.
LEHNER Daniel
RSW
DNF
151.
CAŅAVERAL VARGAS Jonathan
BSM
DNF
152.
CANO MALAVER Diego Fernando
BSM
DNF
153.
ESTRADA CELIS Eduardo
BSM
DNF
154.
HERNANDEZ GOMEZ Brayan
BSM
DNF
155.
JARAMILLO VELEZ Diego Alejandro
BSM
DNF
156.
MUŅOZ PEREZ William David
BSM
DNF
162.
DONEGA Matteo
CTF
DNF
163.
BAIS Davide
CTF
DNF
164.
BAIS Mattia
CTF
DNF
165.
MILAN Jonathan
CTF
DNF
166.
ORLANDI Massimo
CTF
DNF
167.
PETRELLI Gabriele
CTF
DNF
171.
BURCHIO Federico
AZT
DNF
172.
KUSTADINCHEV Roman
AZT
DNF
176.
RAFFAELE Angelo
AZT
DNF
182.
BERTONE Filippo
IRC
DNF
187.
FERRARI Andrea
IRC
DNF
192.
AUER Daniel
MPB
DNF
194.
RITZINGER Felix
MPB
DNF
202.
GUINCHARD Benoit
SRA
DNF
213.
GAVARS Eriks Toms
AMO
DNF
214.
MEUCCI Andrea
AMO
DNF
221.
CARR Adam
TSL
DNF
223.
DAWSON David
TSL
DNF
224.
DEWALD Ryan
TSL
DNF
225.
KYZER Parker
TSL
DNF
226.
MCQUERRY Justin
TSL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika