Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a España
2005
(PT)
Spain / 27 Abuztua - 18 Iraila
Edition: 60 (3358.0 Km)
Winner:
Denis MENCHOV (Rus)
2004
2006
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Elkarrizketak
(10)
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Denis Menchov
RUS
Alessandro Petacchi
ITA
Joaquin Rodriguez Oliver
ESP
Tweets by @lavuelta
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
ROGLIC Primoz
2020
ROGLIC Primoz
2019
ROGLIC Primoz
2018
YATES Simon
2017
FROOME Christopher
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ARU Fabio
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
HORNER Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
Hurrengoa
Etapa 18 >
Ávila
-
Ávila
15 Iraila
/ 197.50 kilometer / Hasiera: 11:45
Etapa irabazlea
:
05:05:34
SØRENSEN Nicki
Laisterketako Liderra
:
HERAS HERNANDEZ Roberto
Parcours
:
Etapa menditsua / Beheranzko iritsiera
Eskaladak
:
1e Cat.
(1x)
2e Cat.
(3x)
3e Cat.
(1x)
Azalpenak
Eskaladak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SØRENSEN Nicki
CSC
05:05:34
2.
PASCUAL RODRIGUEZ Javier
ECV
00:00:00
3.
GARCIA ACOSTA José Vicente
IBA
00:00:22
4.
NARDELLO Daniele
TMO
00:01:06
5.
PEREIRO SIO Oscar
PHO
00:01:06
6.
AERTS Mario
DVL
00:01:10
7.
LASTRAS GARCIA Pablo
IBA
00:01:10
8.
GONZALEZ LARRANAGA Gorka
EUS
00:01:25
9.
DUENAS NEVADO Moises
REF
00:02:32
10.
MANCEBO PEREZ Francisco
IBA
00:03:55
11.
PLAZA MOLINA Ruben
ECV
00:03:58
12.
HERAS HERNANDEZ Roberto
LSW
00:03:58
13.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
00:03:58
14.
MENCHOV Denis
RAB
00:03:58
15.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
00:03:58
16.
SEVILLA RIBERA Oscar
TMO
00:03:58
17.
GARCIA QUESADA Carlos
ECV
00:03:58
18.
ARDILA CANO Mauricio Alberto
DVL
00:03:58
19.
CALCAGNI Patrick
LIQ
00:04:07
20.
MERCADO MARTIN Juan Miguel
QST
00:04:07
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika