Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Etoile de Bessèges
2020
(2.1)
France / 5 Otsaila - 9 Otsaila
Edition: 50 (604.0 Km)
Winner:
COSNEFROY Benoit
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Benoit Cosnefroy
FRA
Tweets by @Etoile_Besseges
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Benjamin
2021
WELLENS Tim
2020
COSNEFROY Benoit
2019
LAPORTE Christophe
2018
GALLOPIN Tony
2017
CALMEJANE Lilian
2016
COPPEL Jerome
2015
JUNGELS Bob
2014
LUDVIGSSON Tobias
2013
HIVERT Jonathan
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Bellegarde
-
Bellegarde
5 Otsaila
/ 142.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:20:43
BRUNEL Alexys
Laisterketako Liderra
:
03:20:32
BRUNEL Alexys
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRUNEL Alexys
GFC
03:20:43
2.
COSNEFROY Benoit
ALM
03:20:44
3.
PLANCKAERT Edward
SVB
03:20:46
4.
KIRSCH Alex
TFS
03:20:48
5.
THWAITES Scott
AFC
03:20:51
6.
GENIETS Kevin
GFC
03:20:51
7.
VAN HOECKE Gijs
CPT
03:20:51
8.
CALMEJANE Lilian
TDE
03:20:51
9.
VICHOT Arthur
VCB
03:20:51
10.
MAURELET Flavien
AUB
03:20:56
11.
THOMAS Benjamin
GFC
03:21:06
12.
BOUDAT Thomas
ARK
03:21:06
13.
LANGEVELD Sebastian
EF1
03:21:12
14.
VENTURINI Clément
ALM
03:21:14
15.
VAN DEN BERG Julius
EF1
03:21:16
16.
LEVASSEUR Jordan
RLM
03:21:16
17.
BETTIOL Alberto
EF1
03:21:18
18.
VAN POPPEL Danny
CWG
03:21:20
19.
BARTHE Cyril
VCB
03:21:24
20.
GOGL Michael
NTT
03:21:24
6
Erretiratzeak
34.
LADAGNOUS Matthieu
GFC
DNF
86.
WARLOP Jordi
SVB
DNF
167.
TU Sergio Chih Hao
EKP
DNF
193.
MULLER Gabriel
CCA
DNF
195.
BERLIN Antoine
CCA
DNF
196.
MAMYKIN Matvei
CCA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika