Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour du Rwanda
2020
(2.1)
Rwanda / 23 Februari - 1 Maart
Edition: 12 (889.0 Km)
Winner:
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
2021
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(8)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Natnael Tesfatsion Ocbit
ERI
Tweets by @Tour_du_Rwanda
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Etappe 8 >
Kigali (Expo Ground)
-
Kigali (Rebero)
1 Maart
/ 89.30 kilometer
Etappewinnaar
:
02:33:24
DÍAZ GALLEGO José Manuel
Klassementleider
:
23:13:01
TESFATSION OCBIT Natnael
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DÍAZ GALLEGO José Manuel
NDP
02:33:24
2.
MUGISHA Moise
SAC
02:33:27
3.
MAIN Kent
PRO
02:33:31
4.
RAVANELLI Simone
ANS
02:33:35
5.
SCHELLING Patrick
ISN
02:33:46
6.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ISN
02:33:48
7.
OURSELIN Paul
TDE
02:33:55
8.
HAILEMICHAEL Mulu Kinfe
NDP
02:33:55
9.
TESFATSION OCBIT Natnael
NERI
02:34:03
10.
MULUBERHAN Henok
NERI
02:34:03
11.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
ANS
02:34:07
12.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
TSG
02:34:33
13.
MANIZABAYO Eric
BIG
02:34:40
14.
MUGISHA Samuel
NRWA
02:35:16
15.
GAHEMBA Barnabé
NRWA
02:37:04
16.
YEMANE Dawit
NERI
02:37:09
17.
LOZANO RIBA David
TNN
02:37:12
18.
ARERUYA Joseph
NRWA
02:37:32
19.
GIRMAY HAILU Biniam
NDP
02:38:00
20.
GABBURO Davide
ANS
02:38:32
8
Uitvallers
44.
NZAFASHWANAYO Jean Claude
BIG
OTL
45.
BYIZA UHIRIWE Renus
BIG
OTL
81.
HOLLER Nikodemus
BAI
DNF
92.
BENGAYOU Abdelraouf
GSP
DNF
94.
HADJ-BOUZID Abderrahmane Karim
GSP
DNF
123.
ARAUJO Bruno
BSP
DNF
153.
JURADO LOPEZ Christofer Robin
TSG
DNF
154.
BATMUNKH Maral-Erdene
TSG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken