Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
56. Presidential Cycling Tour of Turkey
2021
(2.Pro)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 11 Apirila - 18 Apirila
Edition: 56 (1347.0 Km)
Winner:
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
José Manuel DÍaz Gallego
ESP
Tweets by @tourofturkeyTUR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Etapa 8 >
Bodrum
-
Kusadasi
18 Apirila
/ 162.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:24:38
CAVENDISH Mark
Laisterketako Liderra
:
29:19:40
DÍAZ GALLEGO José Manuel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVENDISH Mark
DQT
03:24:38
2.
PHILIPSEN Jasper
AFC
03:24:38
3.
HALVORSEN Kristoffer
UXT
03:24:38
4.
GREIPEL André
ISN
03:24:38
5.
LONARDI Giovanni
BCF
03:24:38
6.
ALBANESE Vincenzo
KTX
03:24:38
7.
ANIOLKOWSKI Stanislaw
BWB
03:24:38
8.
CIMA Damiano
GAZ
03:24:38
9.
ARANBURU ARRUTI Jokin
EUS
03:24:38
10.
ORKEN Ahmet
TSC
03:24:38
11.
PERON Andrea
TNN
03:24:38
12.
GONZALEZ LOPEZ David
CJR
03:24:38
13.
CIMOLAI Davide
ISN
03:24:38
14.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
CJR
03:24:38
15.
WAERENSKJOLD Søren
UXT
03:24:38
16.
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
AST
03:24:38
17.
RAILEANU Cristian
TSC
03:24:38
18.
HOEHN Alex
WGC
03:24:38
19.
ZOCCARATO Samuele
BCF
03:24:38
20.
BOL Jetse
BBH
03:24:38
8
Erretiratzeak
51.
CHEVALIER Maxime
BBK
DNS
52.
GAUTIER Cyril
BBK
DNS
53.
MOZZATO Luca
BBK
DNS
55.
REZA Kévin
BBK
DNS
56.
ROLLAND Pierre
BBK
DNS
57.
SCHÖNBERGER Sebastian
BBK
DNS
82.
MULLER Gabriel
BBH
DNF
166.
BEHRINGER Oliver
TNN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika