Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Belgrade Banjaluka
2021
(2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia / 22 Apirila - 25 Apirila
(505.6 Km)
Winner:
RÄIM Mihkel
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mihkel Räim
EST
Tweets by @bgblrace
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KACZMAREK Jakub
2021
RÄIM Mihkel
2020
KACZMAREK Jakub
2019
FRANCZAK Pawel
2018
KATRASNIK Gasper
2017
Barnabás PEÁK
2016
FORTIN Filippo
2015
KUMP Marko
2014
OTONICAR Martin
2013
KOLAR Michal
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Obrenovac
-
Bijeljina
23 Apirila
/ 122.00 kilometer / Hasiera: 12:00
Etapa irabazlea
:
02:37:39
STOSZ Patryk
Laisterketako Liderra
:
04:30:13
WOLF Justin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STOSZ Patryk
VOS
02:37:39
2.
RÄIM Mihkel
MSP
02:37:39
3.
GUARDINI Andrea
GTS
02:37:39
4.
FIORELLI Filippo
BCF
02:37:39
5.
SIMION Paolo
GTS
02:37:39
6.
VAN STAEYEN Michael
EVO
02:37:39
7.
MARCHIORI Leonardo
ANS
02:37:39
8.
JERMAN Ziga
ANS
02:37:39
9.
TAGLIANI Filippo
ANS
02:37:39
10.
KUBIS Lukas
DKB
02:37:39
11.
JENKO Robert
NSLO
02:37:39
12.
PER David
ADR
02:37:39
13.
TAEBLING Paul
PBS
02:37:39
14.
GÖTZINGER Valentin
WSA
02:37:39
15.
WOLLENBERG Tim
PBS
02:37:39
16.
LODERER Timon
HAC
02:37:39
17.
BURTNIK Evan
XSU
02:37:39
18.
KOLB Stefan
HAC
02:37:39
19.
HEMING Miká
PBS
02:37:39
20.
NISU Oskar
EVO
02:37:39
7
Erretiratzeak
133.
GARDASEVIC Ivan
NMNE
DNF
137.
LAZAREVIC Milos
NMNE
DNF
146.
AKRAP Drazen
NBIH
DNF
203.
PETRUSHEVSKI Andrej
NMKD
DNF
206.
PETRUSEVSKI David
NMKD
DNF
213.
VRBANC Nikola
MKT
DNF
215.
BEDIC Matija
MKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika