Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Belgrade Banjaluka
2021
(2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia / 22 Apirila - 25 Apirila
(505.6 Km)
Winner:
RÄIM Mihkel
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mihkel Räim
EST
Tweets by @bgblrace
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KACZMAREK Jakub
2021
RÄIM Mihkel
2020
KACZMAREK Jakub
2019
FRANCZAK Pawel
2018
KATRASNIK Gasper
2017
Barnabás PEÁK
2016
FORTIN Filippo
2015
KUMP Marko
2014
OTONICAR Martin
2013
KOLAR Michal
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Prijedor
-
Banjaluka
25 Apirila
/ 163.50 kilometer / Hasiera: 12:00
Etapa irabazlea
:
03:32:43
RÄIM Mihkel
Laisterketako Liderra
:
10:40:27
RÄIM Mihkel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RÄIM Mihkel
MSP
03:32:43
2.
GUARDINI Andrea
GTS
03:32:43
3.
MARCHIORI Leonardo
ANS
03:32:43
4.
VAN STAEYEN Michael
EVO
03:32:43
5.
DANIELS Simon
XSU
03:32:43
6.
JERMAN Ziga
ANS
03:32:43
7.
FIORELLI Filippo
BCF
03:32:43
8.
BENHAMOUDA Mehdi
TNN
03:32:43
9.
TAGLIANI Filippo
ANS
03:32:43
10.
RHIM Brendan
EVO
03:32:43
11.
HEMING Miká
PBS
03:32:43
12.
LAVRIC Martin
NSLO
03:32:43
13.
DEBESAY Mekseb Abraha
BAI
03:32:43
14.
NISU Oskar
EVO
03:32:43
15.
YUSTRE RODRIGUEZ Kristian Javier
GTS
03:32:43
16.
VANCO Tobias
DKB
03:32:43
17.
JENKO Robert
NSLO
03:32:43
18.
RAPP Jonas
HAC
03:32:43
19.
PIASETSKI Aliaksandr
MCC
03:32:43
20.
GRATZER Alexander
WSA
03:32:43
2
Erretiratzeak
144.
LUKIC Sinisa
NBIH
DNF
152.
DANILOVIC Marko
NSRB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro dŽItalia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika