Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro dell'Emilia
2022
(1.Pro)
(Giro dell´Emilia)
Italy / 1 Urria
Edition: 105 (198.7 Km)
Winner:
MAS NICOLAU Enric
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Enric Mas Nicolau
ESP
Tweets by @gsemilia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1931
1930
1929
1928
1927
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1914
1913
1912
1911
1910
1909
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MAS NICOLAU Enric
2021
ROGLIC Primoz
2020
VLASOV Aleksander
2019
ROGLIC Primoz
2018
DE MARCHI Alessandro
2017
VISCONTI Giovanni
2016
CHAVES RUBIO Johan Esteban
2015
BAKELANTS Jan
2014
REBELLIN Davide
2013
ULISSI Diego
Carpi
-
San Luca
1 Urria
/ 198.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:55:31
MAS NICOLAU Enric
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MAS NICOLAU Enric
MOV
04:55:31
2.
POGACAR Tadej
UAD
00:00:11
3.
POZZOVIVO Domenico
IWG
00:00:14
4.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:00:26
5.
URAN URAN Rigoberto
EFN
00:00:31
6.
FORTUNATO Lorenzo
EOK
00:00:37
7.
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
COF
00:00:46
8.
MOLARD Rudy
GFC
00:00:53
9.
FORMOLO Davide
UAD
00:01:12
10.
STORER Michael
GFC
00:01:13
11.
PADUN Mark
EFN
00:01:36
12.
ULISSI Diego
UAD
00:01:44
13.
PICCOLO Andrea
EFN
00:01:44
14.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
MOV
00:01:47
15.
VAN WILDER Ilan
QST
00:02:04
16.
RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
00:02:04
17.
GLOAG Thomas
TJV
00:02:08
18.
ROTA Lorenzo
IWG
00:02:14
19.
BERTHET Clement
ACT
00:02:20
20.
VAUQUELIN Kevin
ARK
00:02:43
86
Erretiratzeak
3.
ZOCCARATO Samuele
BCF
DNF
4.
BATTAGLIN Enrico
BCF
DNF
6.
RASTELLI Luca
BCF
DNF
7.
MULUBERHAN Henok
BCF
DNF
15.
LAPEIRA Paul
ACT
DNF
16.
PARET-PEINTRE Valentin
ACT
DNF
21.
SCARONI Cristian
AST
DNF
22.
ROMO Javier
AST
DNF
23.
DE BOD Stefan
AST
DNF
24.
BATTISTELLA Samuele
AST
DNF
25.
DE LA CRUZ MELGAREJO David
AST
DNF
31.
KELDERMAN Wilco
BOH
DNF
32.
BUCHMANN Emanuel
BOH
DNF
33.
BENEDETTI Cesare
BOH
DNF
36.
KONRAD Patrick
BOH
DNF
43.
ROCHAS Rémy
COF
DNF
45.
BIDARD François
COF
DNF
47.
VILLELLA Davide
COF
DNF
52.
CAMARGO PINEDA Diego Andres
EFN
DNF
57.
CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander
EFN
DNF
62.
GUARNIERI Jacopo
GFC
DNF
63.
LADAGNOUS Matthieu
GFC
DNF
65.
VAN DEN BERG Lars
GFC
DNF
71.
HAYTER Leo
IGD
DNF
72.
DE PLUS Laurens
IGD
DNF
75.
YATES Adam
IGD
DNF
76.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
IGD
DNF
84.
TAARAMAE Rein
IWG
DNF
86.
HUYS Laurens
IWG
DNF
91.
TEUNS Dylan
ISN
DNF
92.
WOODS Michael
ISN
DNF
95.
FUGLSANG Jakob
ISN
DNF
96.
STRONG Corbin
ISN
DNF
105.
PLUIMERS Rick
TJV
DNF
106.
FOSS Tobias
TJV
DNF
111.
CONCA Filippo
LTS
DNF
112.
KRON Andreas Lorentz
LTS
DNF
113.
MALECKI Kamil
LTS
DNF
115.
VERSCHAEVE Viktor
LTS
DNF
116.
VANHOUCKE Harm
LTS
DNF
121.
ARCAS PEÑA Jorge
MOV
DNF
122.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
DNF
124.
JORGENSON Matteo
MOV
DNF
132.
DEVENYNS Dries
QST
DNF
133.
KNOX James
QST
DNF
134.
DECLERCQ Tim
QST
DNF
137.
VERVAEKE Louis
QST
DNF
141.
KANGERT Tanel
BEX
DNF
142.
YATES Simon
BEX
DNF
143.
HOWSON Damien
BEX
DNF
144.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
BEX
DNF
145.
MAAS Jan
BEX
DNF
151.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
TFS
DNF
152.
CICCONE Giulio
TFS
DNF
155.
CATALDO Dario
TFS
DNF
156.
HELLEMOSE Asbjorn
TFS
DNF
157.
VACEK Mathias
TFS
DNF
161.
COVI Alessandro
UAD
DNF
166.
BENNETT George
UAD
DNF
172.
STANNARD Robert
AFC
DNF
173.
MEURISSE Xandro
AFC
DNF
174.
JANSSENS Jimmy
AFC
DNF
175.
VINE Jay
AFC
DNF
177.
BOGNA Alex
AFC
DNF
181.
DESMARETS Julien
BWB
DNF
182.
PEYSKENS Dimitri
BWB
DNF
184.
MEENS Johan
BWB
DNF
185.
LIVYNS Arjen
BWB
DNF
186.
PAQUOT Tom
BWB
DNF
191.
LOPEZ DE ABETXUKO Andoni
CJR
DNF
192.
BARRENETXEA GOLZARRI Jon
CJR
DNF
193.
CEPEDA HÉRNANDEZ Jefferson Alveiro
CJR
DNF
195.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
CJR
DNF
196.
ETXEBERRIA AZPILIKUETA Josu
CJR
DNF
202.
UMBA LOPEZ Abner Santiago
DRA
DNF
205.
ZARDINI Edoardo
DRA
DNF
211.
RAVASI Edward
EOK
DNF
213.
FETTER Erik
EOK
DNF
214.
GAVAZZI Francesco
EOK
DNF
216.
SEVILLA Diego Pablo
EOK
DNF
217.
MONTOLI Andrea
EOK
DNF
221.
ADRIÁ OLIVERAS Roger
EKP
DNF
223.
MORENO SANCHEZ Iván
EKP
DNF
227.
ARRIETA LIZARRAGA Igor
EKP
DNF
235.
BOUET Maxime
ARK
DNF
236.
GESBERT Elie
ARK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika