Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
2022
(2.1)
France / 5 Apirila - 8 Apirila
Edition: 68 (711.4 Km)
Winner:
KOOIJ Olav
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Olav Kooij
NED
Tweets by @circuitcycliste
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOOIJ Olav
2019
GOUGEARD Alexis
2018
MARTIN Guillaume
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FOURNIER Marc
2015
NAVARDAUSKAS Ramunas
2014
NAVARDAUSKAS Ramunas
2013
ROLLAND Pierre
2012
DURBRIDGE Luke
2011
ROUX Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Le Lude
-
Le Lude
6 Apirila
/ 173.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:50
KOOIJ Olav
Laisterketako Liderra
:
08:33:35
PEDERSEN Mads
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOOIJ Olav
TJV
04:01:50
2.
PEDERSEN Mads
TFS
00:00:00
3.
MANZIN Lorrenzo
TEN
00:00:00
4.
WELTEN Bram
GFC
00:00:00
5.
SARREAU Marc
ACT
00:00:00
6.
BARBIER Pierre
BBK
00:00:00
7.
VIVIANI Elia
IGD
00:00:00
8.
TESSON Jason
AUB
00:00:00
9.
VAN LERBERGHE Bert
QST
00:00:00
10.
CAVENDISH Mark
QST
00:00:00
11.
HOFSTETTER Hugo
ARK
00:00:00
12.
THOMAS Benjamin
COF
00:00:00
13.
COSNEFROY Benoit
ACT
00:00:00
14.
VAN DEN BERG Marijn
EFN
00:00:00
15.
BOUDAT Thomas
GRL
00:00:00
16.
ZINGLE Axel
COF
00:00:00
17.
CARDIS Romain
AUB
00:00:00
18.
SIMON Julien
TEN
00:00:00
19.
STANNARD Robert
AFC
00:00:00
20.
MENTEN Milan
BWB
00:00:00
4
Erretiratzeak
81.
SAGAN Peter
TEN
DNF
146.
WIRTGEN Luc
BWB
DNF
174.
MARIAULT Axel
194
DNF
176.
RICHARD Louis
194
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika