Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro d'Italia Donne
2022
(2.WWT)
(Giro Rosa)
Italy / 30 Ekaina - 10 Uztaila
Edition: 33 (1007.2 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 2 >
Cala Gonone
-
Olbia
2 Uztaila
/ 113.40 kilometer / Hasiera: 10:45
Etapa irabazlea
:
02:48:22
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
05:33:12
BALSAMO Elisa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
JVW
02:48:22
2.
KOOL Charlotte
DSM
00:00:00
3.
BALSAMO Elisa
TFS
00:00:00
4.
BARBIERI Rachele
LIV
00:00:00
5.
BERTIZZOLO Sofia
UAD
00:00:00
6.
KOPECKY Lotte
SDW
00:00:00
7.
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
MOV
00:00:00
8.
ZANARDI Silvia
BPK
00:00:00
9.
BAKER Georgia
BEX
00:00:00
10.
CONSONNI Chiara
VAL
00:00:00
11.
FAHLIN Emilia
FDJ
00:00:00
12.
FIDANZA Martina
WNT
00:00:00
13.
LONGO BORGHINI Elisa
TFS
00:00:00
14.
PALADIN Soraya
CSR
00:00:00
15.
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
MOV
00:00:00
16.
ALZINI Martina
COF
00:00:00
17.
COPPONI Clara
FDJ
00:00:00
18.
KOCH Franziska
DSM
00:00:00
19.
BORGHESI Letizia
TIB
00:00:00
20.
CHABBEY Elise
CSR
00:00:00
3
Erretiratzeak
2.
UNEKEN Lonneke
SDW
DNS
146.
MELNYCHUK Viktoriia
SER
DNF
231.
BARIL Olivia
VAL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika