Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Tre Valli Varesine 2019 (1.HC)
Italy  /  8 October

Edition: 99 (197.8 Km)
Winner: ROGLIC Primoz

2018    

Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. ROGLIC Primoz TJV 04:40:46
2. VISCONTI Giovanni THR 04:40:49
3. SKUJINS Toms TFS 04:40:49
4. VENDRAME Andrea ANS 04:40:49
5. HIGUITA GARCIA Sergio Andres EF1 04:40:49
6. BENOOT Tiesj LTS 04:40:49
7. SBARAGLI Kristian ICA 04:40:49
8. GEOGHEGAN HART Tao INS 04:40:49
9. CARUSO Damiano TBM 04:40:49
10. WELLENS Tim LTS 04:40:49
11. LATOUR Pierre ALM 04:40:49
12. VERONA QUINTANILLA Carlos MOV 04:40:49
13. WARBASSE Larry ALM 04:40:49
14. ROTA Lorenzo BRD 04:40:49
15. MAJKA Rafal BOH 04:40:49
16. RAVANELLI Simone ANS 04:40:49
17. KANGERT Tanel EF1 04:40:49
18. MOSCON Gianni INS 04:40:49
19. FUGLSANG Jakob AST 04:40:49
20. BAIS Mattia ANS 04:40:49
21. POWER Robert SUN 04:40:49
22. CARTHY Hugh EF1 04:41:19
23. SANCHEZ GIL Luis Leon AST 04:41:31
24. PUCCIO Salvatore INS 04:41:40
25. LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 04:42:21
26. VELASCO Simone THR 04:42:21
27. FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo ANS 04:42:21
28. PRADES REVERTE Eduard MOV 04:42:21
29. PETILLI Simone UAD 04:42:21
30. RODRÍGUEZ MARTIN Cristian CJR 04:42:21
31. PEREZ Anthony COF 04:42:21
32. CHAMPOUSSIN Clément ALM 04:42:24
33. SCHÖNBERGER Sebastian THR 04:42:32
34. ROVNY Ivan GAZ 04:42:32
35. GESINK Robert TJV 04:43:26
36. KUSS Sepp TJV 04:43:26
37. FRANKINY Kilian GFC 04:43:26
38. KONRAD Patrick BOH 04:43:26
39. HINDLEY Jai SUN 04:43:26
40. HAMILTON Chris SUN 04:43:26
41. STORER Michael SUN 04:43:26
42. HOULE Hugo AST 04:43:26
43. BROWN Nathan EF1 04:43:26
44. POLANC Jan UAD 04:43:26
45. ULISSI Diego UAD 04:44:59
46. MEINTJES Louis TDD 04:45:44
47. GABBURO Davide THR 04:45:44
48. SCHACHMANN Maximilian BOH 04:46:05
49. CLARKE Simon EF1 04:46:05
50. BENEDETTI Cesare BOH 04:46:05
51. BIDARD François ALM 04:46:05
52. MOLARD Rudy GFC 04:48:01
53. MOLLEMA Bauke TFS 04:48:01
54. CHEREL Mickaël ALM 04:48:01
55. MADOUAS Valentin GFC 04:48:01
56. ARANBURU DEBA Alex CJR 04:48:01
57. TEUNS Dylan TBM 04:48:01
58. BENNETT George TJV 04:48:01
59. EG Niklas TFS 04:48:01
60. GAUDU David GFC 04:48:01
61. MARTIN Daniel UAD 04:48:01
62. KELDERMAN Wilco SUN 04:48:18
63. ABERASTURI IZAGA Jon CJR 04:49:06
64. MATE MARDONES Luis Angel COF 04:49:06
65. ROMANO Francesco BRD 04:49:06
66. BONGIORNO Francesco Manuel THR 04:49:06
67. CHERNETSKY Sergey CJR 04:49:06
68. ZARDINI Edoardo THR 04:49:06
69. GASTAUER Ben ALM 04:49:06
70. GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel TDD 04:49:06
71. SWIFT Ben INS 04:49:06
72. MARCZYNSKI Tomasz LTS 04:49:06
73. WYSS Danilo TDD 04:49:06
74. MORABITO Steve GFC 04:49:06
75. GOLAS Michal INS 04:49:06
76. ROSSETTO Stéphane COF 04:49:06
77. CANOLA Marco NIP 04:49:06
78. BARBERO CUESTA Carlos MOV 04:49:06
79. AVILA VANEGAS Edwin Alciviades ICA 04:49:06







--- advertisement ---