Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven 2019 (1.1)
(GP Jef Scherens Leuven)
Belgium  /  1 September

Edition: 53 (186.0 Km)
Winner: BONIFAZIO Niccolo

2018    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BONIFAZIO Niccolo TDE 04:16:50
2. HOFSTETTER Hugo COF 00:00:00
3. DUPONT Timothy WGG 00:00:00
4. NOPPE Christophe SVB 00:00:00
5. VERMEERSCH Gianni COC 00:00:00
6. CAPIOT Amaury SVB 00:00:00
7. VAN GINNEKEN Sjoerd ROC 00:00:00
8. VAN ASBROECK Tom ICA 00:00:00
9. CARVALHO AndrÚ HBA 00:00:00
10. HAVIK Piotr BRT 00:00:00
11. VAN DER LIJKE Nick ROC 00:00:00
12. BUDDING Martijn BRT 00:00:00
13. TAMINIAUX Lionel WVA 00:00:00
14. BENDIXEN Louis TCO 00:00:00
15. DEMPSTER Zakkari ICA 00:00:00
16. MORCH KONGSTAD Tobias RIW 00:00:00
17. RELAES Jacob CIB 00:00:00
18. DE JONGE Maarten MTA 00:00:00
19. AASVOLD Kristian TCO 00:00:00
20. VAN GESTEL Dries SVB 00:00:00
21. PATTYN Jeroen CCD 00:00:00
22. ALLEGAERT Piet SVB 00:00:00
23. VAN DEN BRANDE Julien TIS 00:00:00
24. PERRY Benjamin ICA 00:00:00
25. DECLERCQ Benjamin SVB 00:00:00
26. HOEYBERGHS Daan BRT 00:00:00
27. BECH SKOT-HANSEN Aksel TCQ 00:00:00
28. HJEMSAETER Olav TCO 00:00:00
29. JOHANSEN Julius TCQ 00:00:00
30. SLIK Ivar MTA 00:00:00
31. MAGNUSSON Kim RIW 00:00:00
32. LIENHARD Fabian IAM 00:00:00
33. NÍMMELA Aksel WVA 00:00:00
34. SALMON Martin DSU 00:00:00
35. SWEENEY Harrison EVO 00:00:00
36. PEYSKENS Dimitri WVA 00:00:00
37. CENTRONE Ivan CCD 00:00:00
38. RIVI╚RE David VCB 00:00:00
39. VERMAERKE Kevin HBA 00:00:00
40. DUYN Huub ROC 00:00:00
41. STOCKMAN Michiel TIS 00:00:00
42. MEURISSE Xandro WGG 00:00:00
43. PATERSKI Maciej WIB 00:00:00
44. RAYMACKERS Cedric CIB 00:00:00
45. ERIKSSON Jacob TCO 00:00:00
46. MARCHAND Gianni CIB 00:00:00
47. AALRUST Hňkon Lunder TCO 00:00:00
48. TURGIS Anthony TDE 00:00:00
49. BUDYAK Anatoliy WIB 00:00:00
50. WEENING Pieter ROC 00:00:00
51. PLANCKAERT Baptiste WVA 00:00:12
52. LIETAER Eliot WVA 00:00:12
53. JANSSENS Jimmy COC 00:00:17
54. BAUGNIES JÚr˘me WGG 00:00:17
55. VAN LERBERGHE Bert COF 00:00:17
56. LAMMERTINK Maurits ROC 00:00:20
57. LEWIS Adam BRT 00:00:24
58. SPRENGERS Thomas SVB 00:00:34
59. VAN BREUSSEGEM Elias TIS 00:00:36
60. LIVYNS Arjen ROC 00:00:36
61. CLAEYS Dimitri COF 00:00:36
62. ZOCCARATO Samuele IAM 00:00:53
63. DE JONG Jeen MTA 00:00:53
64. TULIK Angelo TDE 00:00:54
65. DE GENDT AimÚ WGG 00:01:03
66. M▄LLER Patrick VCB 00:01:15
67. BURKE Jack LPC 00:01:15
68. MORICE Julien VCB 00:01:15
69. WAEYTENS Zico COF 00:01:15
70. WARCHOL Bartosz WIB 00:01:15
71. JENSEN August ICA 00:01:17
72. KONWA Piotr WIB 00:01:17
73. VERGAERDE Otto COC 00:01:32
74. SEFA Ylber TIS 00:01:38
75. VAN GOMPEL Matthias SVB 00:01:39
76. R─IM Mihkel ICA 00:01:39
77. MUNK CHRISTIANSEN Steffen TCQ 00:01:39
78. TEGGART Matthew EVO 00:01:39
79. VAN DER KOOIJ Bas MTA 00:01:39
80. GATE Aaron EVO 00:01:39
81. TRONDSEN Trond Hakon WGG 00:01:39
82. MOLENAAR Alex MTA 00:01:39
83. RUTKIEWICZ Marek WIB 00:01:39
84. CIESLIK Pawel WIB 00:01:39
85. EYSKENS Jeroen CIB 00:01:39
86. SOUPE Geoffrey COF 00:01:51
87. MEEUSEN Tom COC 00:02:27
88. MEISEN Marcel COC 00:03:01
89. JULES Justin WVA 00:03:01
90. BROWN Jonny HBA 00:03:01
91. SCHREURS Hamish ICA 00:03:01
92. DIELEMAN Michiel CIB 00:03:01
93. ZIJLAARD Maikel HBA 00:03:01
94. DE BONDT Dries COC 00:03:01
95. HULGAARD Morten Alexander TCQ 00:05:37
96. DAVIS Corey IAM 00:05:37
97. FEELEY Daire EVO 00:05:42
98. DEVRIENDT Tom WGG 00:05:51
99. M─RKL Niklas DSU 00:06:28
100. PAASSCHENS Mathijs WVA 00:06:28
101. PONS Gaetan LPC 00:06:28
102. EINHORN Itmar ICA 00:06:28
103. RICE Michael HBA 00:06:28
104. BLIKRA Erlend TCO 00:06:28
105. THILL Tom CCD 00:06:28
106. KRIEGER Alexander LPC 00:06:28
107. BEULLENS Cedric WGG 00:06:28
108. SALBY Alexander TCQ 00:06:28
109. KRON Andreas Lorentz RIW 00:06:28
110. COOLEN Yves BRT 00:06:28
111. BOECKMANS Kris VCB 00:06:28







--- advertisement ---