Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Belgrade Banjaluka 2020 (2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia  /  4 September - 7 September

(601.3 Km)
Winner: KACZMAREK Jakub

2019    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. KACZMAREK Jakub MSP 13:36:57
2. MÁRQUEZ Martí EKP 13:37:15
3. PRONSKIY Daniil VAM 13:37:22
4. PIASKOWY Emanuel MSP 13:37:27
5. RUTKIEWICZ Marek MSP 13:37:27
6. CASTRILLO ZAPATER Jaime EKP 13:37:27
7. CANECKY Marek DKB 13:37:40
8. CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier CJR 13:37:56
9. DAVIS Corey PBS 13:38:16
10. LAZKANO LOPEZ Oier CJR 13:38:16
11. CULLY Jan Andrej DKB 13:38:19
12. MURIAS Jakub VOS 13:38:24
13. SEMENOV Alexandr VAM 13:38:27
14. POLIVODA Oleksandr SMC 13:38:28
15. MEIJERS Jeroen SMC 13:39:33
16. FERRARI BARCELO Fabricio SMC 13:39:36
17. PODLASKI Michal MSP 13:39:42
18. BERRADE FERNANDEZ Urko EKP 13:39:52
19. HARING Martin DKB 13:39:52
20. NIKITIN Matvey VAM 13:39:52
21. ADRIÁ OLIVERAS Roger EKP 13:39:52
22. MAIKIN Roman CCA 13:40:00
23. GLUTH Martin PBS 13:40:19
24. BRUSSENSKIY Gleb VAM 13:40:29
25. AULAR SANABRIA Orluis CJR 13:40:38
26. VESELINOVIC Dusan NSRB 13:40:40
27. ACHTERBERG Yannik PBS 13:40:44
28. GRABIS Mateusz VOS 13:41:50
29. KARIC Vedad NBIH 13:42:17
30. STOSZ Patryk VOS 13:42:22
31. JANISZEWSKI Sylwester VOS 13:42:26
32. STEFANOVIC Stefan NSRB 13:42:31
33. WOLLENBERG Tim PBS 13:42:36
34. AURIGNAC Samy CCA 13:42:37
35. BELLAN Juraj DKB 13:42:39
36. OVSYANNIKOV Alexandr VAM 13:43:03
37. MENDEZ Daniel Alejandro EKP 13:43:43
38. MILLER Barry CCA 13:43:54
39. MULLER Gabriel CCA 13:44:37
40. SANZ UNZUE Enrique EKP 13:45:33
41. TYBOR Patrik DKB 13:46:05
42. BANASZEK Adrian MSP 13:46:33
43. SÁEZ BENITO Hector CJR 13:46:38
44. DURIC Dorde NSRB 13:46:58
45. KOLASINAC Admir NSRB 13:48:16
46. ROVDER Pavol DKB 13:48:46
47. KALABA Ducan NSRB 13:49:22
48. SCHLACHTER Franz PBS 13:49:23
49. NOHALES NIETO Edgar SMC 13:49:42
50. MARTIN GALAN Sergio Roman CJR 13:49:53
51. KLISURIC Stevan NSRB 13:50:11
52. GALVÁN FERNÁNDEZ Francisco Kiko EKP 13:50:51
53. HEMING Miká PBS 13:51:13
54. IBARGUREN Oier CJR 13:51:49
55. KUBIS Lukas DKB 13:52:03
56. VENKOV Ventsislav NBUL 13:53:21
57. BROZYNA Piotr VOS 13:53:59
58. LUMPAROV Georgi NBUL 13:54:04
59. DOMAGALSKI Karol MSP 13:54:13
60. LOOIJ André SMC 13:54:21
61. URBANO Carmelo CJR 13:54:47
62. SELIMOVIC Husein NBIH 13:55:31








--- advertisement ---