Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Puchar MON 2020 (1.2)
(Puchar Mon)
Poland  /  19 July

(178.2 Km)
Winner: GROß Felix

2019    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. GROß Felix GER GERMANY 3h 03'28"
2. PAJUR Markus EST TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 3h 03'28"
3. ANIOLKOWSKI Stanislaw POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3h 03'28"
4. ROHDE Leon GER GERMANY 3h 03'28"
5. FRANCZAK Pawel POL VOSTER ATS TEAM 3h 03'28"
6. RUDYK Bartosz POL WIBATECH MERX 3h 03'28"
7. STOSZ Patryk POL VOSTER ATS TEAM 3h 03'28"
8. BABOR Daniel CZE TUFO - PARDUS PROSTEJOV 3h 03'28"
9. HEIDERSCHEID Colin LUX LEOPARD PRO CYCLING 3h 03'28"
10. BÁRTA Tomáš CZE TUFO - PARDUS PROSTEJOV 3h 03'28"
11. BANASZEK Alan POL MAZOWSZE SERCE POLSKI 3h 03'28"
12. PERRY Benjamin CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY 3h 03'28"
13. KUBIŠ Lukáš SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3h 03'28"
14. HALLER Patrick GER LEOPARD PRO CYCLING 3h 03'28"
15. DAVIDZON Lahav ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 3h 03'28"
16. KMIELIAUSKAS Rokas LTU 3h 03'28"
17. PELTONEN Ukko Iisakki FIN TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 3h 03'28"
18. FOLTÁN Adam SVK TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 3h 03'28"
19. LÍŠKA Andrej SVK SLOVAKIA 3h 03'28"
20. RUBENIS Pauls LAT TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 3h 03'28"
21. NAGY Simon SVK SLOVAKIA 3h 03'28"
22. COMA Richard SVK SLOVAKIA 3h 03'28"
23. KUS Adam POL 3h 03'28"
24. MIERZYNSKI Piotr POL 3h 03'28"
25. PATERSKI Maciej POL WIBATECH MERX 3h 03'28"
26. NOCEN Adam POL POLAND 3h 03'28"
27. OVETT Freddy AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY 3h 03'28"
28. GAJDULA Marek SVK TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 3h 03'28"
29. TYRPEKL Karel CZE TUFO - PARDUS PROSTEJOV 3h 03'28"
30. MAAS Jan NED LEOPARD PRO CYCLING 3h 03'38"
31. HEIDEMANN Miguel GER LEOPARD PRO CYCLING 3h 03'38"
32. OROS Samuel SVK SLOVAKIA 3h 03'38"
33. TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3h 03'38"
34. GRABIS Mateusz POL VOSTER ATS TEAM 3h 03'38"
35. REKITA Szymon POL LEOPARD PRO CYCLING 3h 03'38"
36. LEYDER Misch LUX LEOPARD PRO CYCLING 3h 03'38"
37. PODLASKI Michal POL MAZOWSZE SERCE POLSKI 3h 03'38"
38. ZUBER Adam POL MAZOWSZE SERCE POLSKI 3h 03'38"
39. KOSTIHA Antonín CZE 3h 03'38"
40. GORAK Dominik POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3h 03'38"
41. PEKALA Piotr POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3h 03'38"
42. SZOSTKA Pawel POL WIBATECH MERX 3h 03'38"
43. TREIMUTH Henri EST TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 3h 03'38"
44. PAWLAK Tobiasz POL MAZOWSZE SERCE POLSKI 3h 03'50"
45. SÖLKNER Stefan AUT 3h 03'50"
46. BLAŠKO Matej SVK TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 3h 03'50"
47. BURCZAK Dawid POL POLAND 3h 03'50"
48. HOPFGARTNER Paul AUT 3h 03'50"
49. TUREK Daniel CZE ISRAEL CYCLING ACADEMY 3h 03'50"
50. KAZIS Daniels LAT TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 3h 03'50"
51. ŘEHA Filip CZE TUFO - PARDUS PROSTEJOV 3h 03'50"
52. BENIUŠIS Justas LTU 3h 03'50"
53. ZAREBSKI Marcin POL 3h 03'50"
54. BUDZINSKI Tomasz POL WIBATECH MERX 3h 03'50"
55. DOMIN Krzysztof POL POLAND 3h 03'50"
56. KUKLEWICZ Karol POL WIBATECH MERX 3h 03'50"
57. GIERACKI Patryk POL 3h 03'50"
58. BUDZINSKI Marcin POL WIBATECH MERX 3h 03'50"
59. BANASZEK Norbert POL MAZOWSZE SERCE POLSKI 3h 03'50"
60. PAPIERSKI Damian POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3h 03'50"
61. ROVDER Pavol SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3h 04'05"
62. BAGDONAS Gediminas LTU 3h 04'08"
63. CIESLIK Pawel POL VOSTER ATS TEAM 3h 04'15"
64. CHREN Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3h 04'15"
65. JASKOT Michal POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3h 04'15"
66. LANG Philipp AUT 3h 04'15"
67. LITVINTSEV Anton EST TARTU2024 BALTICCHAINCYCLING.COM 3h 04'15"
68. PARMA Krzysztof POL VOSTER ATS TEAM 3h 04'24"
69. ČANECKY Marek SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3h 04'41"
70. JANUŠKEVICIUS Mantas LTU 3h 04'46"
71. FRAHM Jasper GER GERMANY 3h 04'50"
72. KELMELIS Aristidas LTU 3h 04'59"
73. SMÉKAL René CZE TUFO - PARDUS PROSTEJOV 3h 05'46"
74. MANK Jozef POL POLAND 3h 05'46"
75. OCHSENHOFER Peter AUT 3h 05'46"
76. REINHARDT Theo GER GERMANY 3h 05'46"
77. PETRUŠ Jiří CZE TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 3h 05'46"
78. CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3h 06'09"
79. HABERMANN Richard CZE TOPFOREX LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 3h 06'09"
80. MICHALSKI Lukasz POL 3h 06'09"
81. MILES Carson CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY 3h 06'09"
82. PLAMONDON Robin CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY 3h 06'09"
83. BROZYNA Piotr POL VOSTER ATS TEAM 3h 06'23"
84. KACZMAREK Jakub POL MAZOWSZE SERCE POLSKI 3h 06'23"
85. GALKA Michal POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3h 06'29"
86. STOCKMEYER Fabian AUT 3h 06'29"







--- advertisement ---