Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche 2022 (2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France  /  6 September - 12 September

Edition: 20 (754.7 Km)
Winner: NIEDERMAIER Antonia

2021    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. NIEDERMAIER Antonia CSG 20:38:12
2. ADEGEEST Loes IBC 00:00:00
3. PATIÑO BEDOYA Paula Andrea MOV 00:00:00
4. BOILARD Simone AUB 00:00:00
5. ZANARDI Silvia BPK 00:00:00
6. LANGLEY Emma NUSA 00:00:00
7. DEMAY Coralie AUB 00:00:00
8. STEELS Claire SWT 00:00:00
9. CLAES Lotte CCT 00:00:00
10. COSTON Morgane ARK 00:00:00
11. ARMITAGE Megan IBC 00:00:00
12. BARRERA ESPARZA Anet DNA 00:00:00
13. YTTERHUS HAUGSET Sigrid NNOR 00:00:00
14. ERIC Jelena MOV 00:00:00
15. PEREKITKO Karolina ELCW 00:00:00
16. COLBORNE Henrietta GKT 00:00:00
17. DE VRIES Femke GKT 00:00:00
18. BAKS Marissa GKT 00:00:00
19. RICHIOUD Gréta ARK 00:00:00
20. PEÑUELA Diana Carolina DNA 00:00:00
21. COATES Nicole TOR 00:00:00
22. SUSNIK Tjasa NSLO 00:00:00
23. GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna FAR 00:00:00
24. ALLIONE Marine SRC 00:00:00
25. FRANZ Heidi NUSA 00:00:00
26. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOV 00:00:00
27. LAURANCE Typhaine ARK 00:00:00
28. QUAGLIOTTO Nadia BPK 00:00:00
29. ESPÍNOLA Agua Marina CSG 00:00:00
30. SHARPE Alice IBC 00:00:00
31. FAHY Camille AUB 00:00:00
32. VARENYK Maryna EIC 00:00:00
33. VITILLO Matilde BPK 00:00:00
34. LEJEUNE Cecile FAR 00:00:00
35. SAVI Prisca BPK 00:00:00
36. LIND Magdalene NNOR 00:00:00
37. JESENKO Erika NSLO 00:00:00
38. HENGEVELD Daniek GKT 00:00:00
39. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 00:00:00
40. HAJKOVA Marketa BPK 00:00:00
41. TASANE Elina WCC 00:00:00
42. ROMEU Marta FAR 00:00:00
43. GRÖNDAHL Antonia IBC 00:00:00
44. ERIKSEN Malin NNOR 00:00:00
45. LIPP Annamarie TOR 00:00:00
46. BRECK Holly TOR 00:00:00
47. LE ROUX Maude WCC 00:00:00
48. KOLESAVA Anastasiya SRC 00:00:00
49. COUTINHO Alice SWT 00:00:00
50. MONTALVO PEREZ Almudena EIC 00:00:00
51. NZAYISENGA Valentine CSG 00:00:00
52. CLEVENGER Erica DNA 00:00:00
53. PRATT Jessica TOR 00:00:00
54. ABGRALL Noémie SRC 00:00:00
55. SVARINSKA Lina FAR 00:00:00
56. AMONDARAIN GAZTAÑAGA Naia SWT 00:00:00
57. BOBNAR Nika NSLO 00:00:00
58. CAMERON Claire TOR 00:00:00
59. PAYER Kira DNA 00:00:00
60. SNORTHEIM Stine Marie NNOR 00:00:00
61. SAN JUSTO MANTECON Claudia EIC 00:00:00
62. ROLAND Luciana WCC 00:00:00
63. FLIS Agata ELCW 00:00:00
64. LORVIK Ingrid NNOR 00:00:00
65. FOWLER Prudence IBC 00:00:00
66. BRITZ Azulde FAR 00:00:00
67. O'NEILL Cara NUSA 00:00:00






--- advertisement ---