Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
GP Industria & Artigianato 2019 (1.HC)
(GP Industria & Artigianato- Larciano)
Italy  /  10 March

Edition: 42 (199.2 Km)
Winner: SCHACHMANN Maximilian

2018    


Videos (1)
Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. SCHACHMANN Maximilian BOH 04:40:01
2. CATTANEO Mattia ANS 00:00:00
3. VENDRAME Andrea ANS 00:00:14
4. TOTÒ Paolo SAN 00:00:14
5. VILLELLA Davide NITA 00:00:14
6. VISCONTI Giovanni THR 00:00:14
7. SHALUNOV Evgeny GAZ 00:00:14
8. MONTAGUTI Matteo ANS 00:00:14
9. PRADES REVERTE Eduard MOV 00:00:14
10. ERIKSSON Lucas RIW 00:00:14
11. HAGEN Krister RIW 00:00:14
12. VELASCO Simone THR 00:00:14
13. OLIVEIRA Ivo UAD 00:00:14
14. ROJAS GIL Jose Joaquin MOV 00:00:14
15. HERMANS Ben ICA 00:00:14
16. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD 00:00:14
17. CARAPAZ Richard MOV 00:00:14
18. AMEZQUETA MORENO Julen CJR 00:00:14
19. MÜHLBERGER Gregor BOH 00:00:14
20. MAJKA Rafal BOH 00:00:14
21. MASNADA Fausto ANS 00:00:36
22. QUINTANA ROJAS Dayer Uberney THR 00:00:36
23. BATTAGLIN Enrico TKA 00:00:49
24. MORI Manuele UAD 00:00:49
25. GABBURO Davide THR 00:00:49
26. ROTA Lorenzo BRD 00:00:49
27. TIZZA Marco NITA 00:00:49
28. MAISON Jérémy PCB 00:00:49
29. STANNARD Robert MTS 00:00:49
30. HOWSON Damien MTS 00:00:49
31. PINOT Thibaut GFC 00:00:49
32. STRAKHOV Dmitrii TKA 00:01:08
33. CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever EF1 00:01:08
34. SOBRERO Matteo DDC 00:01:08
35. BUSATO Matteo ANS 00:01:16
36. KRON Andreas Lorentz RIW 00:01:22
37. ZURLO Federico GTV 00:01:22
38. LEDANOIS Kevin PCB 00:01:22
39. BACCIO Paolo CPK 00:01:22
40. BATTISTELLA Samuele DDC 00:01:22
41. RAVANELLI Simone BIC 00:01:22
42. BAGIOLI Andrea CPK 00:01:29
43. BOSWELL Ian TKA 00:01:29
44. CIMOLAI Davide ICA 00:02:06
45. ZARDINI Edoardo THR 00:02:11
46. BENEDETTI Cesare BOH 00:03:16
47. MOSCA Jacopo NITA 00:04:12
48. COVI Alessandro CPK 00:04:12
49. ALBANESE Vincenzo BRD 00:04:21
50. SCHULTZ Nicholas MTS 00:05:35
51. GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet ICA 00:05:35
52. OWEN Logan EF1 00:05:35
53. BAGIOLI Nicola NIP 00:06:04
54. VACHON Florian PCB 00:06:09
55. GONZALEZ ARRIBAS David CJR 00:06:09
56. VINCENT Leo GFC 00:06:09
57. MAZZUCCO Fabio SAN 00:06:09
58. MUNOZ LANCEROS Christian Camilo UAD 00:06:09
59. MAGLI Filippo NITA 00:06:09
60. FABBRO Matteo TKA 00:06:09
61. ROCCHETTI Filippo CPK 00:06:09
62. QUAADE Rasmus Christian RIW 00:06:09
63. DUCHESNE Antoine GFC 00:06:09
64. DI SANTE Antonio SAN 00:06:09
65. VINJEBO Emil Nygaard RIW 00:06:09
66. PLANET Charles TNN 00:06:09
67. ARSLANOV Ildar GAZ 00:06:09
68. SEPULVEDA Eduardo MOV 00:06:09
69. SBARAGLI Kristian ICA 00:06:09
70. IACCHI Alessandro NITA 00:06:09
71. CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier CJR 00:06:09
72. ARERUYA Joseph DMP 00:06:09
73. CONCA Filippo BIC 00:06:09
74. ROVNY Ivan GAZ 00:06:09
75. CATAFORD Alexander ICA 00:06:32
76. CIUCCARELLI Riccardo SAN 00:06:44
77. BOTTA Davide CPK 00:06:44
78. FEILLU Brice PCB 00:06:44
79. BARBIN Enrico BRD 00:07:25
80. FERRI Gregorio NITA 00:09:09
81. LAVRIC Martin DDC 00:09:09
82. ZAMBELLI Samuele NITA 00:09:09
83. VULCAN Denis-Marian GTV 00:09:09
84. FIASCHI Tommaso BHP 00:09:09
85. MAGNUSSON Kim RIW 00:09:09
86. AMICI Alberto BIC 00:09:09
87. KANGERT Tanel EF1 00:09:09
88. PEÑA MOLANO Wilson Estiben BHP 00:09:09
89. GONCALVES Domingos Andre Maciel CJR 00:09:22
90. NEILANDS Krists ICA 00:10:09







--- advertisement ---