Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Tre Valli Varesine 2018 (1.HC)
Italy  /  9 October

Edition: 98 (192.9 Km)
Winner: SKUJINS Toms

2017    
2019


Videos (1)
Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. SKUJINS Toms TFS 04:55:41
2. PINOT Thibaut GFC 04:55:41
3. KENNAUGH Peter BOH 04:55:41
4. WOODS Michael EFD 04:55:41
5. FRANK Mathias ALM 04:55:41
6. KELDERMAN Wilco SUN 04:55:45
7. URAN URAN Rigoberto EFD 04:55:54
8. SIMON Julien COF 04:55:54
9. VISCONTI Giovanni TBM 04:55:54
10. BRAMBILLA Gianluca TFS 04:55:54
11. CATTANEO Mattia ANS 04:55:54
12. KONRAD Patrick BOH 04:55:54
13. CICCONE Giulio BRD 04:55:54
14. BENNETT George TLJ 04:55:54
15. VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 04:55:54
16. GENIEZ Alexandre ALM 04:55:54
17. VILLELLA Davide AST 04:55:54
18. OOMEN Sam SUN 04:55:54
19. BUCHMANN Emanuel BOH 04:55:54
20. NIBALI Vincenzo TBM 04:55:54
21. REICHENBACH Sébastien GFC 04:55:54
22. ROGLIC Primoz TLJ 04:55:54
23. BARDET Romain ALM 04:55:54
24. PONZI Simone NIP 04:56:43
25. BOIVIN Guillaume ICA 04:56:43
26. CANOLA Marco NIP 04:56:43
27. BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael DDD 04:56:43
28. GAVAZZI Francesco ANS 04:56:43
29. VELASCO Simone WIL 04:56:43
30. SCHULTZ Nicholas CJR 04:56:43
31. KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi DDD 04:56:43
32. WACKERMANN Luca BRD 04:56:43
33. ROTA Lorenzo BRD 04:56:43
34. DÍAZ GALLEGO José Manuel ICA 04:56:43
35. TOLHOEK Antwan TLJ 04:56:43
36. RAVASI Edward UAD 04:56:43
37. PERNSTEINER Hermann TBM 04:56:43
38. VERONA QUINTANILLA Carlos MTS 04:56:43
39. SCHÖNBERGER Sebastian WIL 04:56:43
40. BADILATTI Matteo ICA 04:56:43
41. CATALDO Dario AST 04:56:45
42. ROSSETTO Stéphane COF 04:56:45
43. FORMOLO Davide BOH 04:56:45
44. POWER Robert MTS 04:56:47
45. SANTAROMITA Ivan NIP 04:56:47
46. TIZZA Marco NIP 04:57:19
47. SBARAGLI Kristian ICA 04:57:19
48. FICARA Pierpaolo AMO 04:57:19
49. MAJKA Rafal BOH 04:57:21
50. SENNI Manuel BRD 04:58:24
51. CHEREL Mickaël ALM 04:58:33
52. BAGIOLI Nicola NIP 04:58:33
53. SANCHEZ GIL Luis Leon AST 04:58:33
54. TROSINO Mirko AMO 04:58:33
55. RAGGIO Luca WIL 04:58:33
56. GRIVKO Andriy AST 04:58:33
57. GABBURO Davide AMO 04:58:33
58. QUINTANA ROJAS Dayer Uberney MOV 04:58:33
59. GAUDU David GFC 04:58:33
60. CONCI Nicola TFS 04:58:33
61. OLIVIER Daan TLJ 04:58:33
62. FIRSANOV Serguei GAZ 04:58:33
63. LAGUTIN Sergey GAZ 04:58:33
64. GESINK Robert TLJ 04:58:33
65. GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet ICA 04:58:33
66. FARIA DA COSTA Rui Alberto UAD 04:58:33
67. BENEDETTI Cesare BOH 04:59:51
68. GAZZARA Michele SMV 05:00:07
69. MASNADA Fausto ANS 05:00:07
70. PELLIZOTTI Franco TBM 05:01:23
71. TRENTIN Matteo MTS 05:01:23
72. FEDELI Alessandro UNI 05:01:23
73. HERRADA LOPEZ José COF 05:01:23
74. LADAGNOUS Matthieu GFC 05:01:23
75. DE TIER Floris TLJ 05:02:04
76. BOUWMAN Koen TLJ 05:02:04
77. ZARDINI Edoardo WIL 05:02:29
78. LE TURNIER Mathias COF 05:03:15
79. GASTAUER Ben ALM 05:03:44
80. LATOUR Pierre ALM 05:03:44
81. HAMILTON Lucas MTS 05:03:44
82. PEDRERO LOPEZ Antonio MOV 05:03:44
83. MARTINELLI Ivan AZT 05:03:47
84. FRAPPORTI Mattia ANS 05:05:59
85. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD 05:05:59
86. DI SANTE Antonio SMV 05:05:59
87. GARIOSO Andrea AZT 05:05:59
88. PUCCIONI Dario SMV 05:05:59
89. ALBANESE Vincenzo BRD 05:05:59
90. BAGIOLI Andrea UAD 05:05:59
91. STANNARD Robert MTS 05:05:59







--- advertisement ---