Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta ao Alentejo
2018
(2.2)
Portugal / 14 Martxoa - 18 Martxoa
Edition: 36 (751.9 Km)
Winner:
MENDONÇA Luís
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Luís Mendonça
POR
Tweets by @voltaaoalentejo
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
MOREIRA Mauricio
2019
RODRIGUES João
2018
MENDONÇA Luís
2017
BARBERO CUESTA Carlos
2016
MAS NICOLAU Enric
2015
BERNAS Pawel
2014
BARBERO CUESTA Carlos
2013
STUYVEN Jasper
2011
SISKEVICIUS Evaldas
2010
BLANCO RODRIGUEZ David
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
MENDONÇA Luís
ALU
18:25:49
2.
MESTRE Ricardo
W52
18:25:57
3.
DOWNEY Mark
WGN
18:26:02
4.
MOREIRA Mauricio
CJR
18:26:05
5.
PEYSKENS Dimitri
WVA
18:26:15
6.
DONOVAN Mark
WGN
18:26:19
7.
BARCELÓ ARAGÓN Fernando
EUS
18:26:27
8.
JULES Justin
WVA
18:27:46
9.
HERNÁNDEZ Óscar
ALU
18:28:07
10.
TOFFALI Nicola
STA
18:28:29
11.
CULLAIGH Gabriel
WGN
18:29:28
12.
CESAR VELOSO Gustavo
W52
18:30:00
13.
FOUCHE James
WGN
18:30:19
14.
ROBEET Ludovic
WVA
18:30:20
15.
FREITAS Daniel Alexandre
W52
18:32:18
16.
ABERASTURI IZAGA Jon
EUS
18:33:33
17.
CALDEIRA Samuel José Rodrigues
W52
18:34:44
18.
GRIGORIEV Alexander
STA
18:36:24
19.
GONZÁLEZ PRIETO Aitor
EUS
18:36:31
20.
STRAKHOV Dmitrii
LOK
18:36:42
Etapak
Etapa: 1
-
14 Martxoa : Vendas Novas - Serpa, 173.50 km
Etapa: 2
-
15 Martxoa : Beja - Sines, 205.20 km
Etapa: 3
-
16 Martxoa : Grândola - Arraiolos, 149.30 km
Etapa: 4
-
17 Martxoa : Monforte - Portalegre, 64.20 km
Etapa: 5
-
17 Martxoa : Castelo de Vide ITT, 8.40 km
Etapa: 6
-
18 Martxoa : Castelo de Vide - Évora, 151.30 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika