Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
2018
(2.HC)
(Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol)
Spain / 14 Otsaila - 18 Otsaila
Edition: 64 (702.0 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tim Wellens
BEL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POELS Wouter
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
FUGLSANG Jakob
2019
FUGLSANG Jakob
2018
WELLENS Tim
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
FROOME Christopher
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Barbate
-
Barbate
18 Otsaila
/ 13.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:00:17
DE LA CRUZ MELGAREJO David
Laisterketako Liderra
:
17:41:50
WELLENS Tim
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DE LA CRUZ MELGAREJO David
SKY
00:00:17
2.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
MOV
00:00:17
3.
CLEMENT Stef
TLJ
00:00:17
4.
GOUGEARD Alexis
ALM
00:00:17
5.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
00:00:17
6.
POELS Wouter
SKY
00:00:17
7.
VAN BAARLE Dylan
SKY
00:00:17
8.
WELLENS Tim
LTS
00:00:17
9.
TRATNIK Jan
CCC
00:00:17
10.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
00:00:17
11.
FROOME Christopher
SKY
00:00:17
12.
FUGLSANG Jakob
AST
00:00:17
13.
KRUIJSWIJK Steven
TLJ
00:00:17
14.
GRADEK Kamil
CCC
00:00:17
15.
BAGDONAS Gediminas
ALM
00:00:17
16.
ERVITI Imanol
MOV
00:00:17
17.
LANGEVELD Sebastian
EFD
00:00:17
18.
LANDA MEANA Mikel
MOV
00:00:18
19.
CLARKE Simon
EFD
00:00:18
20.
DEIGNAN Philip
SKY
00:00:18
2
Erretiratzeak
117.
TRARIEUX Julien
DMP
DNF
146.
MAIKIN Roman
GAZ
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika