Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Colombia Oro y Paz
2018
(2.1)
(Vuelta a Colombia)
Colombia / 6 Februari - 11 Februari
Edition: 68 (941.1 Km)
Winner:
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Egan Arley Bernal Gomez
COL
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito
2020
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
CALA CALA Aristobulo
2016
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
2015
SEVILLA RIBERA Oscar
2014
SEVILLA RIBERA Oscar
2013
SEVILLA RIBERA Oscar
2012
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 2 >
Palmira
-
Palmira
7 Februari
/ 183.40 kilometer
Etappewinnaar
:
03:49:30
GAVIRIA RENDON Fernando
Klassementleider
:
05:56:12
GAVIRIA RENDON Fernando
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVIRIA RENDON Fernando
QST
03:49:30
2.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
03:49:30
3.
MALUCELLI Matteo
ANS
03:49:30
4.
GUARDINI Andrea
BRD
03:49:30
5.
RÄIM Mihkel
ICA
03:49:30
6.
VIGANO Davide
NITA
03:49:30
7.
LAAS Martin
ILU
03:49:30
8.
MURPHY John
HCA
03:49:30
9.
CANO SALAS Jairo Alonso
EPM
03:49:30
10.
PENALVER ANIORTE Manuel
UNI
03:49:30
11.
FRANCZAK Pawel
CCC
03:49:30
12.
HAEDO Lucas Sebastian
UHC
03:49:30
13.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
BBH
03:49:30
14.
RICHEZE Maximiliano Ariel
QST
03:49:30
15.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
SKY
03:49:30
16.
TAMAYO SAAVEDRA Christian Leandro
GWS
03:49:30
17.
NARANJO SANCHEZ Nicolás Javier
AFT
03:49:30
18.
BARON CASTILLO Felix Alejandro
ILU
03:49:30
19.
ALAPHILIPPE Julian
QST
03:49:30
20.
PALUTA Michal
CCC
03:49:30
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken