Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Colombia Oro y Paz
2018
(2.1)
(Vuelta a Colombia)
Colombia / 6 Otsaila - 11 Otsaila
Edition: 68 (941.1 Km)
Winner:
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Egan Arley Bernal Gomez
COL
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
HERNANDEZ JARAMILLO Jose Tito
2020
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2017
CALA CALA Aristobulo
2016
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
2015
SEVILLA RIBERA Oscar
2014
SEVILLA RIBERA Oscar
2013
SEVILLA RIBERA Oscar
2012
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Armenia
-
Manizales
11 Otsaila
/ 184.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:22:11
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
Laisterketako Liderra
:
20:49:03
BERNAL GOMEZ Egan Arley
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
MOV
04:22:11
2.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
SKY
04:22:21
3.
HENAO GOMEZ Sebastian
SKY
04:22:21
4.
GIL SANCHEZ Angel Alexander
EPM
04:22:25
5.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
EFD
04:22:29
6.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
04:22:29
7.
URAN URAN Rigoberto
EFD
04:22:32
8.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
MOV
04:22:32
9.
HENAO MONTOYA Sergio
SKY
04:22:32
10.
ALAPHILIPPE Julian
QST
04:22:35
11.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
EPM
04:22:39
12.
MONTIEL CUELLAR Rafael Anibal
EOP
04:22:39
13.
OSORIO CALLE Danny Alberto
EOP
04:22:39
14.
CALA CALA Aristobulo
BSM
04:22:39
15.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ANS
04:22:39
16.
CARTHY Hugh
EFD
04:22:48
17.
PANTANO GOMEZ Jarlinson
NCOL
04:22:56
18.
DUARTE AREVALO Fabio Andres
MZN
04:22:56
19.
SUAREZ SUAREZ Juan Pablo
EPM
04:22:56
20.
CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever
MED
04:23:00
9
Erretiratzeak
105.
SIMION Paolo
BRD
DNF
155.
BOCHKOV Kirill
NRUS
DNF
165.
PENALVER ANIORTE Manuel
UNI
DNF
215.
TAMAYO SAAVEDRA Christian Leandro
GWS
DNF
221.
NARANJO SANCHEZ Nicolás Javier
AFT
DNF
223.
VELARDEZ Leonardo Javier
AFT
DNF
224.
RICHEZE Mauro Abel
AFT
DNS
225.
RICHEZE Adrian
AFT
DNF
234.
CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo
ILU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika