Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Herald Sun Tour
2018
(2.1)
(Jayco Herald Sun Tour)
Australia / 31 Urtarrila - 4 Otsaila
Edition: 64 (731.9 Km)
Winner:
CHAVES RUBIO Johan Esteban
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Johan Esteban Chaves Rubio
COL
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2011
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
HINDLEY Jai
2019
VAN BAARLE Dylan
2018
CHAVES RUBIO Johan Esteban
2017
HOWSON Damien
2016
FROOME Christopher
2015
MEYER Cameron
2014
CLARKE Simon
2011
HAAS Nathan
2009
WIGGINS Bradley
2008
O'GRADY Stuart
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Colac
-
Warrnambool
1 Otsaila
/ 161.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:57
HANSEN Lasse Norman
Laisterketako Liderra
:
03:38:42
HANSEN Lasse Norman
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HANSEN Lasse Norman
ABS
03:36:57
2.
VON HOFF Steele
BSC
03:36:57
3.
MEYER Cameron
MTS
03:36:57
4.
DE KORT Koen
TFS
03:36:57
5.
STEWART Thomas
JLT
03:36:57
6.
MEIJERS Jeroen
RNL
03:36:57
7.
HOWSON Damien
MTS
03:36:57
8.
BAYLY Cameron
BSC
03:36:57
9.
GUERREIRO Ruben
TFS
03:37:00
10.
PEDERSEN Mads
TFS
03:37:20
11.
ARIESEN Tim
RNL
03:37:20
12.
DEMPSTER Zakkari
ICA
03:37:20
13.
THOMAS Ryan
BCT
03:37:20
14.
LANE Patrick
03:37:20
15.
RICHARDS Kane
TMD
03:37:20
16.
WARBASSE Larry
ABS
03:37:20
17.
HARPER Chris
BSC
03:37:20
18.
SUNDERLAND Dylan
BSC
03:37:20
19.
DE GREEF Robbert
RNL
03:37:20
20.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
MTS
03:37:20
4
Erretiratzeak
63.
ROUSSEAU Jayson
IPC
DNF
65.
HJORTH Jonas
IPC
DNS
113.
NEUMANN Mitch
BCT
DNF
141.
SCOTSON Callum
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika