Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2019
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 27 Martxoa - 31 Martxoa
Edition: 19 (742.1 Km)
Winner:
HAMILTON Lucas
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Lucas Hamilton
AUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1a >
Gatteo
-
Gatteo
27 Martxoa
/ 97.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:17:27
LIEPINS Emils
Laisterketako Liderra
:
02:17:21
LIEPINS Emils
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LIEPINS Emils
WVA
02:17:27
2.
STACCHIOTTI Riccardo
GTV
02:17:27
3.
BELLETTI Manuel
ANS
02:17:27
4.
MALUCELLI Matteo
CJR
02:17:27
5.
STANNARD Robert
MTS
02:17:27
6.
PACIONI Luca
THR
02:17:27
7.
GARRISON Ian
HBA
02:17:27
8.
GABBURO Davide
THR
02:17:27
9.
TOTO' Paolo
SAN
02:17:27
10.
BONIFAZIO Leonardo
SAN
02:17:27
11.
PLEBANI Davide
NITA
02:17:27
12.
PALUTA Michal
CDT
02:17:27
13.
VELASCO Simone
THR
02:17:27
14.
CIMA Damiano
NIP
02:17:27
15.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
02:17:27
16.
ISTA Kevin
WVA
02:17:27
17.
KONYCHEV Alexander
DDC
02:17:27
18.
TESFATSION OCBIT Natnael
DDC
02:17:27
19.
RUSSO Clement
PCB
02:17:27
20.
CARVALHO André Rodrigues de
HBA
02:17:27
1
Erretiratzeak
14.
GAZZOLI Michele
NITA
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika