Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France
2019
(2.HC)
(4 Jours de Dunkerque)
France / 14 Mei - 19 Mei
Edition: 65 (1059.3 Km)
Winner:
TEUNISSEN Mike
2018
2022
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Mike Teunissen
NED
Edities
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 1 >
Dunkirk
-
Condé sur l'Escaut
14 Mei
/ 180.70 kilometer
Etappewinnaar
:
04:17:45
GROENEWEGEN Dylan
Klassementleider
:
04:17:35
GROENEWEGEN Dylan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROENEWEGEN Dylan
TJV
04:17:45
2.
SARREAU Marc
GFC
00:00:00
3.
TEUNISSEN Mike
TJV
00:00:00
4.
BARBIER Pierre
RLM
00:00:00
5.
LIEPINS Emils
WVA
00:00:00
6.
BARBIER Rudy
ICA
00:00:00
7.
BARTHE Cyril
EUS
00:00:00
8.
JANSEN Amund Grøndahl
TJV
00:00:00
9.
DUPONT Timothy
WGG
00:00:00
10.
VIEJO REDONDO José Daniel
EUS
00:00:00
11.
IDJOUADIENNE Pierre
RLM
00:00:00
12.
VAN STAEYEN Michael
ROC
00:00:00
13.
CAPIOT Amaury
SVB
00:00:00
14.
VAN ASBROECK Tom
ICA
00:00:00
15.
VANBILSEN Kenneth
COF
00:00:00
16.
WELTEN Bram
PCB
00:00:00
17.
RICKAERT Jonas
COC
00:00:00
18.
JAUREGUI Quentin
ALM
00:00:00
19.
ASSELMAN Jesper
ROC
00:00:00
20.
RÄIM Mihkel
ICA
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken