Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2009
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 24 Martxoa - 28 Martxoa
Edition: 9 (782.3 Km)
Winner:
CUNEGO Damiano
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Damiano Cunego
ITA
Damiano Cunego
ITA
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Robert Kiserlovski
CRO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1a >
Riccione
-
Riccione
24 Martxoa
/ 81.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:58:00
NAPOLITANO Danilo
(41.288 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
01:57:54
NAPOLITANO Danilo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NAPOLITANO Danilo
KAT
01:58:00
2.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
3.
ROSSI Enrico
FLM
00:00:00
4.
RICCIO Bernardo
FLM
00:00:00
5.
IMPEY Daryl
BAR
00:00:00
6.
METLUSHENKO Yuri
AMO
00:00:00
7.
SEROV Alexander
KAT
00:00:00
8.
MERLO Michele
BAR
00:00:00
9.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
10.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ASY
00:00:00
11.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
00:00:00
12.
GRENDENE Andrea
LAM
00:00:00
13.
BELLETTI Manuel
SDA
00:00:00
14.
DI NIZIO Sante
HAD
00:00:00
15.
RICHEZE Mauro Abel
CSF
00:00:00
16.
PIERFELICI Luca
ASA
00:00:00
17.
LODDO Alberto
SDA
00:00:00
18.
KLEMME Dominic
SAX
00:00:00
19.
CHICCHI Francesco
LIQ
00:00:00
20.
CUCINOTTA Claudio
LPR
00:00:00
1
Erretiratzeak
188.
KROL Artur
CZP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika