Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia
2010
(2.1)
(Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida)
Spain / 3 Maart - 7 Maart
Edition: 30 (630.4 Km)
Winner:
RABON Frantisek
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(11)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Frantisek Rabon
CZE
Graeme Brown
AUS
Lieuwe Westra
NED
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 1 >
San Pedro del Pinatar
-
San Pedro del Pinatar
3 Maart
/ 166.50 kilometer
Etappewinnaar
:
04:15:40
HUNTER Robert
Klassementleider
:
04:15:40
HUNTER Robert
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Subklassementen
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUNTER Robert
GRM
04:15:40
2.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
3.
REYNES MIMO Vicente
THR
00:00:00
4.
KLUGE Roger
MRM
00:00:00
5.
IMPEY Daryl
RSH
00:00:00
6.
JEZOWSKI Krzysztof
CCC
00:00:00
7.
GOLAS Michal
VAC
00:00:00
8.
DOWNING Russel
SKY
00:00:00
9.
SCHORN Daniel
APP
00:00:00
10.
WILKINSON Ian
EDR
00:00:00
11.
RAIMBEKOV Bolat
AST
00:00:00
12.
CABEDO CARDA Victor
00:00:00
13.
KOROLEV Egor
NRUS
00:00:00
14.
JUFRE POU Josep
AST
00:00:00
15.
ROBERTS Luke
MRM
00:00:00
16.
BLAIN Alexandre
EDR
00:00:00
17.
SHILOV Sergey
NRUS
00:00:00
18.
RUIJGH Rob
VAC
00:00:00
19.
AUGUSTYN John-Lee
SKY
00:00:00
20.
LAGUTIN Sergey
VAC
00:00:00
2
Uitvallers
96.
ROSSETTO Stéphane
VAC
DNS
123.
DUYN Huub
APP
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken