Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2017
(2.HC)
China / 16 Uztaila - 29 Uztaila
Edition: 16 (2144.0 Km)
Winner:
MONSALVE Jonathan
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(12)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jonathan Monsalve
VEN
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 1 >
Ledu
-
Xining
16 Uztaila
/ 153.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:31:00
ABERASTURI IZAGA Jon
Laisterketako Liderra
:
03:30:50
ABERASTURI IZAGA Jon
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ABERASTURI IZAGA Jon
UKO
03:31:00
2.
RAJOVIC Dusan
ADR
03:31:00
3.
BOUGLAS Georgios
GCB
03:31:00
4.
GROSU Eduard Michael
NIP
03:31:00
5.
BERTAZZO Liam
WIL
03:31:00
6.
GRIJALBA PEREZ Fernando
KWC
03:31:00
7.
ANDRIATO Rafael
WIL
03:31:00
8.
COLLI Daniele
TYD
03:31:00
9.
ORKEN Ahmet
TKS
03:31:00
10.
BATMUNKH Maral-Erdene
TSG
03:31:00
11.
BAZHKOU Stanislau
MCC
03:31:00
12.
OZGUR Batuhan
TKS
03:31:00
13.
MARINI Nicolas
NIP
03:31:00
14.
MUCELLI Davide
MKT
03:31:00
15.
RUMAC Josip
BCP
03:31:00
16.
ZANOTTI Marco
MCT
03:31:00
17.
DONG Xiao Yong
TYD
03:31:00
18.
LUNARDON Paolo
RTS
03:31:00
19.
MUDGWAY Luke
RTS
03:31:00
20.
DRAPERI Matteo
WIL
03:31:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika