Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Sibiu Cycling Tour
2017
(2.1)
Romania / 5 Uztaila - 9 Uztaila
Edition: 7 (734.0 Km)
Winner:
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Egan Arley Bernal Gomez
COL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Sibiu
-
Sibiu
9 Uztaila
/ 148.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:21:24
GROSU Eduard Michael
Laisterketako Liderra
:
18:18:56
BERNAL GOMEZ Egan Arley
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROSU Eduard Michael
NROU
03:21:24
2.
PATERSKI Maciej
CCC
03:21:24
3.
GAVAZZI Francesco
AND
03:21:24
4.
PALINI Andrea
AND
03:21:24
5.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
03:21:24
6.
PEDERSEN Nicklas Overgaard Amdi
TGC
03:21:24
7.
KATRASNIK Gasper
ADR
03:21:24
8.
RAFFAELE Angelo
AZT
03:21:24
9.
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander
UHC
03:21:24
10.
TOMMASSINI Fabio
AZT
03:21:24
11.
HOLLER Nikodemus
BAI
03:21:24
12.
TESHOME HAGOS Meron
BAI
03:21:24
13.
STÜSSI Colin
TRA
03:21:24
14.
BORSO Andrea
ADR
03:21:24
15.
TIZZA Marco
GME
03:21:24
16.
VINJEBO Emil Nygaard
TGC
03:21:24
17.
MAYER Yannick
CYC
03:21:24
18.
TIVANI PEREZ German Nicolas
UNI
03:21:24
19.
BAILLIFARD Valentin
TRA
03:21:24
20.
EGHOLM Jacob
TGC
03:21:24
2
Erretiratzeak
72.
BLOKKER Joris
MCT
DNF
73.
VAN BREDA Rick
MCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika