Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Women's Tour
2018
(2.1)
Australia / 11 Urtarrila - 14 Urtarrila
Edition: 3 (386.1 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
WINDER Ruth
2019
SPRATT Amanda
2018
SPRATT Amanda
2017
SPRATT Amanda
2016
GARFOOT Katrin
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Lyndoch
-
Mengler’s Hill
12 Urtarrila
/ 102.00 kilometer / Hasiera: 10:30 / Helmuga: 13:25
Etapa irabazlea
:
02:43:43
GARFOOT Katrin
Laisterketako Liderra
:
05:52:26
GARFOOT Katrin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GARFOOT Katrin
02:43:43
2.
KENNEDY Lucy
MTS
00:00:00
3.
SPRATT Amanda
MTS
00:00:08
4.
VAN VLEUTEN Annemiek
MTS
00:00:15
5.
MCILROY Kate
00:00:16
6.
MALSEED Shannon
TIB
00:00:21
7.
STEPHENS Lauren
CPC
00:00:21
8.
HAMMES Kathrin
DRP
00:00:51
9.
HEATHER Taryn
00:00:51
10.
BROWN Grace
EHOL
00:00:51
11.
ANDERSON Grace
NNZL
00:00:54
12.
CURE Amy
WHT
00:00:54
13.
KNETEMANN Roxane
ALE
00:00:54
14.
VILLUMSEN Linda Melanie
TVC
00:00:58
15.
GRANT Emma
TIB
00:01:04
16.
VAN TWISK Abi
DRP
00:01:06
17.
HARVEY Mikayla
NNZL
00:01:08
18.
KITCHEN Lauren
00:01:08
19.
PAWLOWSKA Katarzyna
TVC
00:01:19
20.
LUCAS Sharlotte
00:01:22
9
Erretiratzeak
14.
STULTIENS Sabrina
WAD
DNS
15.
VAN DE REE Monique
WAD
DNS
16.
GAFINOVITZ Rotem
WAD
DNF
25.
STEWART Macey
WHT
DNS
43.
RATTO Rossella
CPC
DNF
111.
EHRLER Desiree
EMVC
DNF
122.
MARCHE - GILLOW Shara
DNS
131.
KINNEALY Erin
EHOL
DNF
135.
MACDONALD Nicola
EHOL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika