Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2018
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 18 Martxoa - 25 Martxoa
Edition: 23 (1341.2 Km)
Winner:
OVECHKIN Artem
2017
2019
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ovechkin Artem
RUS
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 5 >
Bentong
-
Cameron Highlands
22 Martxoa
/ 169.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:29
OVECHKIN Artem
Laisterketako Liderra
:
21:21:34
OVECHKIN Artem
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
OVECHKIN Artem
TSG
04:24:29
2.
DYBALL Ben
STG
04:24:57
3.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
DDD
04:25:24
4.
GIDICH Yevgeniy
AST
04:25:30
5.
LEBAS Thomas
KIN
04:25:30
6.
DUARTE SANDOVAL Alvaro
FAR
04:25:31
7.
SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo
MZN
04:25:33
8.
BROZYNA Piotr
CCC
04:25:39
9.
RAGGIO Luca
WIL
04:25:39
10.
EYOB Metkel
TSG
04:25:39
11.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
KIN
04:25:48
12.
MOREY Drew
TSG
04:25:48
13.
CROME Sam
BSC
04:25:48
14.
BISOLTI Alessandro
ANS
04:25:52
15.
NINO CORREDOR Victor
TSC
04:25:52
16.
SCOTSON Callum
MBE
04:25:59
17.
CHIRICO Luca
ANS
04:26:16
18.
SUAZA ARANGO Bernardo
MZN
04:26:16
19.
FOMINYKH Daniil
AST
04:26:16
20.
KOZHATAYEV Bakhtiyar
AST
04:26:16
3
Erretiratzeak
61.
DAL-CIN Matteo
RLY
DNF
174.
GROVES Kaden
STG
DNS
214.
AHMAD KAMAL Muhammad Ameen
NMAS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika