Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2018
(2.1)
Taiwan / 11 Martxoa - 15 Martxoa
(718.9 Km)
Winner:
ARASHIRO Yukiya
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Yukiya Arashiro
JPN
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Taoyuan City
-
Jiaobanshan Park
12 Martxoa
/ 120.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:53:46
HUCKER Robbie
Laisterketako Liderra
:
04:42:31
HUCKER Robbie
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUCKER Robbie
UKO
02:53:46
2.
CHOE Hyeong Min
NKOR
02:53:46
3.
CLARKE Jonathan
UHC
02:53:46
4.
BARON CASTILLO Felix Alejandro
ILU
02:53:46
5.
HARPER Chris
BSC
02:53:46
6.
TEUGELS Lennert
CIB
02:53:46
7.
ARASHIRO Yukiya
NJPN
02:53:46
8.
BROWN Connor
ILU
02:53:46
9.
JANSSENS Jimmy
CIB
02:53:46
10.
LEMUS DAVILA Luis Enrique
ICA
02:53:46
11.
BAYLY Cameron
BSC
02:54:08
12.
PICCOLI James
ELV
02:54:09
13.
FREIBERGER Markus
HAC
02:54:13
14.
BASSETTI Samuel
ELV
02:54:17
15.
PACIONI Luca
WIL
02:54:17
16.
HAEDO Lucas Sebastian
UHC
02:54:17
17.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
02:54:17
18.
NAKANE Hideto
NIP
02:54:17
19.
FRAYRE MOCTEZUMA Eder
ELV
02:54:17
20.
TVETCOV Serghei
UHC
02:54:17
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika