Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2018
(2.1)
Taiwan / 11 Martxoa - 15 Martxoa
(718.9 Km)
Winner:
ARASHIRO Yukiya
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Yukiya Arashiro
JPN
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nantou City
-
Yuchi Township
14 Martxoa
/ 166.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:59:16
BAYLY Cameron
Laisterketako Liderra
:
12:31:26
ARASHIRO Yukiya
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BAYLY Cameron
BSC
03:59:16
2.
PIPER Cameron
ILU
03:59:18
3.
ARASHIRO Yukiya
NJPN
03:59:22
4.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
03:59:22
5.
TURRIN Alex
WIL
03:59:22
6.
TEUGELS Lennert
CIB
03:59:22
7.
FRAYRE MOCTEZUMA Eder
ELV
03:59:22
8.
HUCKER Robbie
UKO
03:59:22
9.
ZACCANTI Filippo
NIP
03:59:22
10.
CLARKE Jonathan
UHC
03:59:22
11.
CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo
ILU
03:59:22
12.
BROWN Connor
ILU
03:59:22
13.
KOBAYASHI Marino
NIP
03:59:22
14.
BOWDEN Scott
BSC
03:59:22
15.
RUYTERS Brecht
CIB
03:59:22
16.
MARCHAND Gianni
CIB
03:59:22
17.
BARON CASTILLO Felix Alejandro
ILU
03:59:22
18.
DIELEMAN Michiel
CIB
03:59:22
19.
FREIBERGER Markus
HAC
03:59:22
20.
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo
WIL
03:59:22
1
Erretiratzeak
12.
PUJOL MUNOZ Oscar
UKO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika