Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
UAE Tour
2019
(2.UWT)
(Abu Dhabi Tour)
United Arab Emirates / 24 Otsaila - 2 Martxoa
Edition: 5 (1088.0 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Al Ain
-
Jebel Hafeet
26 Otsaila
/ 177.00 kilometer / Hasiera: 12:10 / Helmuga: 16:40
Etapa irabazlea
:
04:44:50
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Laisterketako Liderra
:
09:38:05
ROGLIC Primoz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
04:44:50
2.
ROGLIC Primoz
TJV
04:44:50
3.
GAUDU David
GFC
04:44:50
4.
BUCHMANN Emanuel
BOH
04:44:54
5.
MARTIN Daniel
UAD
04:45:02
6.
FORMOLO Davide
BOH
04:45:23
7.
ZAKARIN Ilnur
TKA
04:45:23
8.
KNOX James
DQT
04:45:25
9.
MOLLEMA Bauke
TFS
04:45:25
10.
HIRT Jan
AST
04:45:25
11.
KELDERMAN Wilco
SUN
04:45:25
12.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
CPT
04:45:25
13.
DUMOULIN Tom
SUN
04:45:34
14.
ULISSI Diego
UAD
04:45:43
15.
EVENEPOEL Remco
DQT
04:45:46
16.
KWIATKOWSKI Michal
INS
04:45:46
17.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
AST
04:45:46
18.
BOUCHARD Geoffrey
ALM
04:45:54
19.
SCHACHMANN Maximilian
BOH
04:45:54
20.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
04:45:54
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika