Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ladies Tour of Norway
2019
(2.WWT)
Norway / 22 Abuztua - 25 Abuztua
Edition: 6 (538.0 Km)
Winner:
VOS Marianne
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
VOS Marianne
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
BRAND Lucinda
2015
GUARNIER Megan
2014
VAN DER BREGGEN Anna
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Svinesund
-
Halden
25 Abuztua
/ 154.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:52:24
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
13:52:14
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
CCC
03:52:24
2.
BASTIANELLI Marta
TVC
03:52:24
3.
SANGUINETI Ilaria
VAL
03:52:24
4.
HOSKING Chloe
ALE
03:52:24
5.
BARNES Alice
CSR
03:52:24
6.
KIRCHMANN Leah
SUN
03:52:24
7.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
03:52:24
8.
PERSICO Silvia
VAL
03:52:24
9.
WIEBES Lorena
PHV
03:52:24
10.
MAJERUS Christine
DLT
03:52:24
11.
BUJAK Eugenia
BTC
03:52:24
12.
HOLDEN Elizabeth
DRP
03:52:24
13.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
MOV
03:52:24
14.
DUVAL Eugénie
FDJ
03:52:24
15.
KOREVAAR Jeanne
CCC
03:52:24
16.
WINDER Ruth
TRE
03:52:24
17.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
03:52:24
18.
TENNIGLO Moniek
MTS
03:52:24
19.
KLEIN Lisa
CSR
03:52:24
20.
CORDON-RAGOT Audrey
TRE
03:52:24
15
Erretiratzeak
14.
LUTRO Amalie
HPU
DNF
23.
UTVIK Emelie Røe
NNOR
DNS
35.
MALLING SIGGAARD Christina
TVC
DNF
72.
BROWN Grace
MTS
DNF
101.
BIANNIC Aude
MOV
DNS
106.
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes
MOV
DNF
132.
HANSON Lauretta
TRE
DNF
133.
PATERNOSTER Letizia
TRE
DNF
143.
PIRRONE Elena
VAL
DNF
156.
SIMMONDS Hayley
BTC
DNF
175.
MAINE Katherine
RLW
DNF
181.
DOCX Mieke
DVE
DNF
192.
MAGRI Silvia
BPK
DNF
193.
PATTARO Francesca
BPK
DNF
194.
STEIGENGA Nicole
BPK
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika