Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Deutschland Tour
2019
(2.HC)
Germany / 29 Abuztua - 1 Iraila
Edition: 34 (717.5 Km)
Winner:
STUYVEN Jasper
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jasper Stuyven
BEL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
1962
1961
1960
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1931
1930
1927
1922
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Adam
2021
POLITT Nils
2019
STUYVEN Jasper
2018
MOHORIC Matej
2008
GERDEMANN Linus
2007
VOIGT Jens
2006
VOIGT Jens
2005
LEIPHEIMER Levi
2004
SINKEWITZ Patrik
2003
ROGERS Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Eisenach
-
Erfurt
1 Iraila
/ 159.50 kilometer / Hasiera: 11:50 / Helmuga: 15:30
Etapa irabazlea
:
03:44:48
COLBRELLI Sonny
Laisterketako Liderra
:
16:23:09
STUYVEN Jasper
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COLBRELLI Sonny
TBM
03:44:48
2.
LAMPAERT Yves
DQT
00:00:00
3.
KRISTOFF Alexander
UAD
00:00:00
4.
LUTSENKO Alexey
AST
00:00:00
5.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
6.
ULISSI Diego
UAD
00:00:00
7.
BOL Cees
SUN
00:00:00
8.
SWIFT Ben
INS
00:00:00
9.
SLAGTER Tom Jelte
TDD
00:00:00
10.
GESCHKE Simon
CPT
00:00:00
11.
ROOSEN Timo
TJV
00:00:00
12.
POLITT Nils
TKA
00:00:00
13.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
INS
00:00:00
14.
BUCHMANN Emanuel
BOH
00:00:00
15.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TJV
00:00:00
16.
HIRSCHI Marc
SUN
00:00:00
17.
SKUJINS Toms
TFS
00:00:00
18.
KEUKELEIRE Jens
LTS
00:00:00
19.
SCHWARZMANN Michael
BOH
00:00:00
20.
SERRY Pieter
DQT
00:00:00
10
Erretiratzeak
13.
DOWSETT Alex
TKA
DNF
31.
ACKERMANN Pascal
BOH
DNF
36.
SELIG Rüdiger
BOH
DNF
42.
KWIATKOWSKI Michal
INS
DNF
82.
BERNARD Julien
TFS
DNF
102.
BENNETT Sean
EF1
DNS
151.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
DNF
161.
CAVENDISH Mark
TDD
DNF
182.
BAUER Dominik
TDA
DNF
201.
MANDRYSCH John
PUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika