Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2019
(2.HC)
(Tour of Utah)
United States / 12 Abuztua - 18 Abuztua
(768.7 Km)
Winner:
HERMANS Ben
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ben Hermans
BEL
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Brigham City
-
Powder Mountain Resort
14 Abuztua
/ 135.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:37:44
HERMANS Ben
Laisterketako Liderra
:
07:10:07
HERMANS Ben
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HERMANS Ben
ICA
03:37:44
2.
PICCOLI James
ELV
03:38:04
3.
EG Niklas
TFS
03:38:19
4.
STETINA Peter
TFS
03:38:42
5.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
EF1
03:39:10
6.
MURPHY Kyle
RLY
03:39:15
7.
BRITTON Rob
RLY
03:39:20
8.
ALMEIDA João
HBA
03:39:38
9.
BADILATTI Matteo
ICA
03:40:21
10.
BOWDEN Scott
BLN
03:40:36
11.
BONGIORNO Francesco Manuel
THR
03:40:43
12.
CRADDOCK Lawson
EF1
03:40:54
13.
EASTER Griffin
3O3
03:40:54
14.
MANNION Gavin
RLY
03:41:17
15.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
THR
03:41:33
16.
SWIRBUL Keegan
FPC
03:42:23
17.
SANTOS MORENO Efren
CAS
03:42:31
18.
HOEHN Alex
AEV
03:42:34
19.
LÓPEZ Juan Pedro
TFS
03:43:01
20.
VERMAERKE Kevin
HBA
03:43:07
11
Erretiratzeak
15.
REIJNEN Kiel
TFS
DNS
82.
BASSETTI Samuel
ELV
OTL
93.
CORTE CORDERO Eduardo
CAS
OTL
94.
PRADO Ignacio De Jesus
CAS
OTL
113.
KIRBY Quinten
WGC
OTL
131.
HARPER Chris
BLN
DNS
137.
COOPER Joseph
BLN
DNS
154.
PAVLIC Marko
DCB
OTL
155.
SAMUEL Travis
DCB
OTL
163.
HEIDER Christopher
TDA
OTL
166.
HEMING Miká
TDA
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika