Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de l´Avenir
2021
(2.Ncup)
France / 13 Augustus - 22 Augustus
Edition: 57 (1163.0 Km)
Winner:
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
2022
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Tobias Halland Johannessen
NOR
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 3 >
Château-Thierry
-
Donnemarie-Dontilly
16 Augustus
/ 152.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:35:18
VAN DEN BERG Marijn
Klassementleider
:
08:01:52
VAN DIJKE Mick
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DEN BERG Marijn
UNED
03:35:18
2.
DE LIE Arnaud
UBEL
03:35:18
3.
VAN TRICHT Stan
UBEL
03:35:18
4.
VAN DIJKE Mick
UNED
03:35:18
5.
RAUGEL Antoine
03:35:21
6.
ÄRM Rait
UEST
03:35:23
7.
VAN UDEN Casper
UNED
03:35:23
8.
ASKEY Lewis
UGBR
03:35:23
9.
JOHANNESSEN Tobias Halland
UNOR
03:35:23
10.
KELEMEN Petr
UCZE
03:35:25
11.
PLOWRIGHT Jensen
UAUS
03:35:25
12.
DRIZNERS Jarrad
UAUS
03:35:27
13.
CORKERY Dillon
UIRL
03:35:30
14.
HINDSGAUL MADSEN Jacob
UDEN
03:35:30
15.
HEALY Ben
UIRL
03:35:30
16.
HOOLE Daan
UNED
03:35:43
17.
HANSEN Marcus Sander
UDEN
03:35:45
18.
GAROFOLI Gianmarco
UITA
03:36:10
19.
BITTNER Pavel
UCZE
03:36:23
20.
BARONCINI Filippo
UITA
03:36:24
10
Uitvallers
6.
WAERENSKJOLD Søren
UNOR
DNF
24.
VANDENABEELE Henri
UBEL
DNF
64.
INKSTER Eric
UCAN
DNF
72.
UMBA LOPEZ Abner Santiago
UCOL
DNF
84.
KOPECKY Thomas
UCZE
DNF
116.
BRUSTENGA MASAGUE Marc
UESP
DNF
124.
KARPENKO Gleb
UEST
DNF
142.
HEIDUK Kim
UGER
DNF
182.
BETTENDORFF Loic
ULUX
DNF
234.
BLASKO Matej
USVK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken