Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de l´Avenir
2021
(2.Ncup)
France / 13 Augustus - 22 Augustus
Edition: 57 (1163.0 Km)
Winner:
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
2022
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Tobias Halland Johannessen
NOR
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 7 >
Saint-Vulbas
-
Anglefort - Grand Colombier
20 Augustus
/ 98.00 kilometer
Etappewinnaar
:
02:28:23
JOHANNESSEN Tobias Halland
Klassementleider
:
21:18:23
JOHANNESSEN Tobias Halland
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JOHANNESSEN Tobias Halland
UNOR
02:28:23
2.
ZANA Filippo
UITA
02:29:31
3.
GLOAG Thomas
UGBR
02:29:37
4.
RODRIGUEZ CANO Carlos
UESP
02:29:47
5.
LEEMREIZE Gijs
UNED
02:29:54
6.
BAUDIN Alex
02:30:12
7.
LOPEZ GRANIZO Harold Martin
UECU
02:30:30
8.
JOHANNESSEN Anders Halland
UNOR
02:30:35
9.
VERRE Alessandro
UITA
02:30:46
10.
ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo
UCOL
02:30:52
11.
DELBOVE Joris
02:30:59
12.
MESSNER Martin
UAUT
02:31:05
13.
HINDSGAUL MADSEN Jacob
UDEN
02:31:32
14.
BRUSSENSKIY Gleb
UKAZ
02:32:01
15.
DINHAM Matthew
UAUS
02:32:02
16.
HEINSCHKE Leon
UGER
02:32:04
17.
HUBY Antoine
02:32:13
18.
ROSERO ROJAS Nixon
UECU
02:32:25
19.
PIRA PARADA Yesid
UCOL
02:32:37
20.
STEINHAUSER Georg
UGER
02:32:45
5
Uitvallers
31.
CHARRIN Aloïs
UFRA
DNF
36.
VAUQUELIN Kevin
UFRA
DNF
73.
GOMEZ JARAMILLO Nicolas David
UCOL
OTL
104.
OBANDO Bryan
UECU
DNF
245.
PONOMAR Andrii
UUKR
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken