Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Itzulia Basque Country
2022
(2.UWT)
(Vuelta Ciclista al Pais Vasco)
Spain / 4 Apirila - 9 Apirila
Edition: 61 (882.2 Km)
Winner:
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniel Felipe Martinez Poveda
COL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
ROGLIC Primoz
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
ROGLIC Primoz
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2012
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Leitza
-
Viana
5 Apirila
/ 207.90 kilometer / Hasiera: 12:18 / Helmuga: 17:25
Etapa irabazlea
:
05:04:35
ALAPHILIPPE Julian
Laisterketako Liderra
:
05:14:23
ROGLIC Primoz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ALAPHILIPPE Julian
QST
05:04:35
2.
DOUBEY Fabien
TEN
00:00:00
3.
HERMANS Quinten
IWG
00:00:00
4.
HOULE Hugo
ISN
00:00:00
5.
AULAR SANABRIA Orluis
CJR
00:00:00
6.
MARTIN SANZ Gotzon
EUS
00:00:00
7.
YATES Adam
IGD
00:00:00
8.
GAUDU David
GFC
00:00:00
9.
EVENEPOEL Remco
QST
00:00:00
10.
VAN GILS Maxim
LTS
00:00:00
11.
COVI Alessandro
UAD
00:00:00
12.
ARRIETA LIZARRAGA Igor
EKP
00:00:00
13.
ROGLIC Primoz
TJV
00:00:00
14.
LAFAY Victor
COF
00:00:00
15.
WOODS Michael
ISN
00:00:00
16.
RIABUSHENKO Aliaksandr
AST
00:00:00
17.
LATOUR Pierre
TEN
00:00:00
18.
FRAILE MATARRANZ Omar
IGD
00:00:00
19.
PARET-PEINTRE Aurélien
ACT
00:00:00
20.
PAGE Hugo
IWG
00:00:00
4
Erretiratzeak
36.
ROMO Javier
AST
DNF
116.
VAN MELSEN Kevin
IWG
DNS
174.
LANGELLOTTI Victor
BBH
DNF
226.
SWEENY Harry
LTS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika