Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Vuelta ciclista a España
2022
(2.UWT)
(Vuelta a España)
Spain / 19 Abuztua - 11 Iraila
Edition: 77 (3280.1 Km)
Winner:
EVENEPOEL Remco
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(21)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Remco Evenepoel
BEL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
ROGLIC Primoz
2020
ROGLIC Primoz
2019
ROGLIC Primoz
2018
YATES Simon
2017
FROOME Christopher
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ARU Fabio
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
HORNER Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
Hurrengoa
Etapa 16 >
SANLÚCAR DE BARRAMEDA
-
TOMARES
6 Iraila
/ 189.40 kilometer / Hasiera: 13:00 / Helmuga: 17:30
Etapa irabazlea
:
04:45:29
PEDERSEN Mads
Laisterketako Liderra
:
61:26:26
EVENEPOEL Remco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PEDERSEN Mads
TFS
04:45:29
2.
ACKERMANN Pascal
UAD
00:00:00
3.
VAN POPPEL Danny
BOH
00:00:00
4.
WRIGHT Fred
TBV
00:00:00
5.
PACHER Quentin
GFC
00:00:00
6.
BATTISTELLA Samuele
AST
00:00:00
7.
BEULLENS Cedric
LTS
00:00:00
8.
RUSSO Clement
ARK
00:00:00
9.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
00:00:00
10.
VAN DEN BERG Julius
EFN
00:00:00
11.
NIEUWENHUIS Joris
DSM
00:00:00
12.
COQUARD Bryan
COF
00:00:00
13.
RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
00:00:00
14.
BAKELANTS Jan
IWG
00:00:00
15.
AYUSO PESQUERA Juan
UAD
00:00:00
16.
URAN URAN Rigoberto
EFN
00:00:00
17.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
AST
00:00:00
18.
MAS NICOLAU Enric
MOV
00:00:00
19.
CHAMPOUSSIN Clément
ACT
00:00:00
20.
OOMEN Sam
TJV
00:00:00
2
Erretiratzeak
64.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
EFN
DNS
118.
VAN GILS Maxim
LTS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika