Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Slovenia
2022
(2.Pro)
(Tour de Slovénie)
Slovenia / 15 Ekaina - 19 Ekaina
Edition: 28 (791.7 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Ptuj
-
Rogaška Slatina
16 Ekaina
/ 174.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:12:51
GROENEWEGEN Dylan
Laisterketako Liderra
:
08:14:51
MAJKA Rafal
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROENEWEGEN Dylan
BEX
04:12:51
2.
TAMINIAUX Lionel
AFC
00:00:00
3.
ACKERMANN Pascal
UAD
00:00:00
4.
FIORELLI Filippo
BCF
00:00:00
5.
COLNAGHI Luca
BCF
00:00:00
6.
FELLINE Fabio
AST
00:00:00
7.
ALBANESE Vincenzo
EOK
00:00:00
8.
GAZZOLI Michele
AST
00:00:00
9.
GOVEKAR Matevz
TBV
00:00:00
10.
BAIS Mattia
DRA
00:00:00
11.
CANAL BLANCO Carlos
EUS
00:00:00
12.
BUDZINSKI Marcin
MSP
00:00:00
13.
GABBURO Davide
BCF
00:00:00
14.
BRUSSENSKIY Gleb
AST
00:00:00
15.
CHIRICO Luca
DRA
00:00:00
16.
BAGUES KALPARSORO Aritz
CJR
00:00:00
17.
POGACAR Tadej
UAD
00:00:00
18.
REPA Vojtech
EKP
00:00:00
19.
NICOLAU BELTRAN Joel
CJR
00:00:00
20.
HAMILTON Lucas
BEX
00:00:00
4
Erretiratzeak
121.
CERNE Andrej
CTK
DNF
132.
HRIBAR Jernej
LGS
DNF
162.
GAMPER Florian
RSW
DNS
181.
FERNANDEZ Miguel Ángel
GLC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika